Gå til innhold
Hundesonen.no

Hooks varmedekken


MonicaT

Recommended Posts

Skrevet

Chicka har to dekken fra høøks

chickadekken1kop.jpg

Dette er i 60cm som hun pleier å bruke og det var bra i størrelsen

(beklager dårlig bilde, er mobil bilde tatt i dårlig vær)

dekken02.jpg

dekken01.jpg

Dette derimot hadde jeg bestillt i 60cm, men det var bitte litt for lite i lengden, hun med Hera (dobber) her inne hadde også samme problemet med akkurat dette dekkenet, så vær obs om du skal bestille akkurat dette :lol:

Men som et lite tips så er jeg VELDIG fornøyd med dette:

1302.jpg

2915.JPG

1308.jpg

Reflex både foran og på ryggen, veldig kjekt.

Det er varmt og holder regn borte og har god pass form

Du får kjøpt det hos netthest.no og koster mindre enn høøks dekken :D

Skrevet

Jepp, har samme dekken som renate. Det blå rutede. Bruker det som regndekken. Pittelitt for kort, men jeg tok den største størrelsen de hadde( 70 cm), så hadde ikke så mye valg. Syns det er en bra dekken. Fungerer bra og hun blir ikke våt. Pent er det også. :)

delto2.gif

Til vinter må jeg ha god kvalitet, og bruker varmedekkenet til gresshoppa. Det kostet over 700 kr, men kvaliteten er god og du har dekkenet i mange år.

Har sydd på refleks, og har fått nytt dekken siden bildet ble tatt. Lar ikke hun leke med det på, da det kan bli rifter i det pga tenner og klør.

steigen2.gif

Skrevet
Jeg har bestilt dekken fra netthest.no, de ser supre ut, og veldig billige! :)

Gleder meg til de kommer!

De samme som Chicka har på de nederste bildene...

Da kommer du til å bli veldig fornøyd, jeg syntes det holdt godt på varmen og holder hunden tørr under regn :)

Også veldig kjekt med de reflexene :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Alle dyr har naturlige instinkter som styrer dem. Noen er byttedyr, som lever av gress, bær og annet de finner i naturen, og som har fluktinstinkter når det er noe i nærheten de oppfatter som fare. Typisk eksempel er hester, sauer, hjortedyr osv. Noen er rovdyr som lever av å fange, drepe og spise andre dyr. Både katter og hunder er rovdyr, samt ulv, gaupe, bjørn osv. Fra lenge før hunder (og katter) ble domestiserte og holdt som arbeids- og kjæledyr har dette vært instinkter som rett og slett har holdt dem i live. Det er naturlig adferd å jage og drepe, men vi har avlet bort veldig mye av de sterkeste instinktene. Ulike dyr har også ulikt språk og væremåte, og de aller fleste kommuniserer best med sin egen art. Og så er det noen som kommuniserer på tvers av arter, i varierende grad. Anbefaler å lese litt om språk og adferd både hos hund og katt, og som sagt få hjelp fra fagfolk.
    • Hvorfor er det sånn at alle katter skal jages?
    • Det er jeg også redd jeg må gjøre. Omplassere kattene. Men er vanskelig fordi har blitt så glad i dem.
    • Er det sånn at hunder kun kan gå overens med andre hunder? Og ingen andre dyr? Det samme med katt. Kun med andre katter? Hvis det er så vanskelig å få katt og hund sammen? Er det generelt lettere å få voksne hunder til å gå bra sammen med valper enn andre dyr? Synes det er kjekt å lære.
    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...