Gå til innhold
Hundesonen.no

Hooks varmedekken


MonicaT

Recommended Posts

Skrevet

Chicka har to dekken fra høøks

chickadekken1kop.jpg

Dette er i 60cm som hun pleier å bruke og det var bra i størrelsen

(beklager dårlig bilde, er mobil bilde tatt i dårlig vær)

dekken02.jpg

dekken01.jpg

Dette derimot hadde jeg bestillt i 60cm, men det var bitte litt for lite i lengden, hun med Hera (dobber) her inne hadde også samme problemet med akkurat dette dekkenet, så vær obs om du skal bestille akkurat dette :lol:

Men som et lite tips så er jeg VELDIG fornøyd med dette:

1302.jpg

2915.JPG

1308.jpg

Reflex både foran og på ryggen, veldig kjekt.

Det er varmt og holder regn borte og har god pass form

Du får kjøpt det hos netthest.no og koster mindre enn høøks dekken :D

Skrevet

Jepp, har samme dekken som renate. Det blå rutede. Bruker det som regndekken. Pittelitt for kort, men jeg tok den største størrelsen de hadde( 70 cm), så hadde ikke så mye valg. Syns det er en bra dekken. Fungerer bra og hun blir ikke våt. Pent er det også. :)

delto2.gif

Til vinter må jeg ha god kvalitet, og bruker varmedekkenet til gresshoppa. Det kostet over 700 kr, men kvaliteten er god og du har dekkenet i mange år.

Har sydd på refleks, og har fått nytt dekken siden bildet ble tatt. Lar ikke hun leke med det på, da det kan bli rifter i det pga tenner og klør.

steigen2.gif

Skrevet
Jeg har bestilt dekken fra netthest.no, de ser supre ut, og veldig billige! :)

Gleder meg til de kommer!

De samme som Chicka har på de nederste bildene...

Da kommer du til å bli veldig fornøyd, jeg syntes det holdt godt på varmen og holder hunden tørr under regn :)

Også veldig kjekt med de reflexene :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...