Gå til innhold
Hundesonen.no

BiteFight


SoppenCamilla

Recommended Posts

Skrevet

Noen som spiller det? :whistle: Det er et relativt teit spill der du skal velge mellom å være varulv og vampyr, så skal du bite folk, jobbe, jakte osv, så tjener du poeng og penger, så kan man kjøpe masse ting, oppgradere alt mulig og ja.. Jeg er ikke så inni spillet, men hvis dere er veeeldig snille, så trykker dere på linken min, og lar meg tygge litt på dere, så får jeg poeng og slikt! ;) Så værsåværsåsnill å trykke på linken min! :icon_confused:

Linken min.

Hvis det her blir sett på som spamming, så bare slett, forresten..

Skrevet

hey.... der reiv du av 4,22 kg kjøtt av meg!!

*hååååper det var fra rumpa eller lårene*

Guest Jonna
Skrevet

Nå har jeg også registrert meg.

Hvor er det best å begynne i dette spillet?? :icon_confused:

Kjeder meg... er syk..

Skrevet
hey.... der reiv du av 4,22 kg kjøtt av meg!

*hååååper det var fra rumpa eller lårene*

Tok litt mindre av meg... 2,34 kg. Ønske det var lår :whistle:

Jeg har vist blitt itt jeg også, men det var i stad når jeg bare klikka meg inn, så vet ikke hvor mye du tok.

Taaaakk! ;)

Nå har jeg også registrert meg.

Hvor er det best å begynne i dette spillet?? :icon_confused:

Kjeder meg... er syk..

Veit ikke.. Tror jeg starta med å trene.. ;)

Skrevet
Noen som spiller det? ;) Det er et relativt teit spill der du skal velge mellom å være varulv og vampyr, så skal du bite folk, jobbe, jakte osv, så tjener du poeng og penger, så kan man kjøpe masse ting, oppgradere alt mulig og ja.. Jeg er ikke så inni spillet, men hvis dere er veeeldig snille, så trykker dere på linken min, og lar meg tygge litt på dere, så får jeg poeng og slikt! ;) Så værsåværsåsnill å trykke på linken min! :)

Linken min.

Hvis det her blir sett på som spamming, så bare slett, forresten..

Du tok hele 5.95 fra meg.. jippi ;)

Skrevet

Du beit meg og! Magen sant? Og rumpa og lårene? Thææænk ju! Jeg er 3,84 kg lettere:D

Guest Jonna
Skrevet
Haha, er du varulv eller vampyr? Hva kaller du deg?

Varulv selvsagt!! Kilja kaller jeg meg.

Skrevet
Husk å la meg bite dere også da ! :)

Du skal få knaske på meg i morgen du, Jeanette! ;)

Skrevet

Du stjal 4.08 kjøtt fra meg. Takk :) Håper det ble tatt fra de riktige stedene (dvs mage og lår)!

Guest Jonna
Skrevet
Jeg er også varulv, da kan jeg ikke angripe deg :)

Jeg er nå hektet! Fått klan og greier :D

Hva er navnene til dere andre??

Skrevet
Jeg er nå hektet! Fått klan og greier :)

Hva er navnene til dere andre??

Du beit av meg 4.73 kg. Voldelig er du.... :D

Guest Jonna
Skrevet
Jeg er Mushroom, hvilken klan er du med i? Jeg vil og :)

Skyggene er jeg med i. Det er plass til ett medlen til.

Du vet at du er en mannlig varulv og at du kan skifte kjønn??

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det endte med at hunden måtte til dyrlegen for den haltet. Jeg ringte dyrlegen, og ba de være obs.  Det viser seg at den har knekt håndledde i frembenet, og prognosen er usikker. Hvordan det er skjedd er også usikkert. 
    • 🐾 Hva du kan gjøre nå 1. Start helt på nytt i bittesmå steg Gå ut av rommet i 1–5 sekunder, kom tilbake før valpen rekker å pipe. Øk tiden sakte. Målet er at valpen aldri kommer over terskelen sin. 2. Tren “alene, men ikke alene” La valpen være bak en grind, i et annet rom, eller på en seng litt unna mens hun fortsatt er hjemme. Dette bygger trygghet uten at valpen føler seg forlatt. 3. Lag et fast “nå skjer det ingenting”-rituale Rolig stemning, tyggeleke, litt kos → så legger hun fra seg valpen og gjør noe annet i huset. Rutiner skaper trygghet. 🧠 IQ-leker som passer for 15 uker •     Snusematte (super for å roe ned og gi mestring) •     Kong med litt valpevennlig fyll (f.eks. våtfôr eller litt leverpostei tynnet ut) •     Enkle aktivitetsleker der valpen må dytte eller løfte en klaff •     Tyggeleker som varer litt (tygging gir ro) Poenget er ikke at leken skal “holde valpen opptatt alene”, men at den skal gi positive assosiasjoner til ro og selvstendighet. 4: du kan også `gni`deg selv inn med noe valpen din kan ligge på  for da vil han føle og lukte at du er i nærheten av deg enda du er borte. 🐶 Når valpen din piper med angan du går ut Det betyr at du har gått for fort frem. Da må man tilbake til nivået der valpen fortsatt er trygg selv om det bare er 2 sekunder. Det er ikke et nederlag, det er helt vanlig. du kan også lage en plass der som er *hjemmet* til valpen din. sånn at du øver når du går ut skal han slappe av der. men husk dette kan gå en stund, det går ann også at valpen din aldri kan være alene heller. alle hunder er forskjellige og ikke like enkel. 💛 Litt oppmuntring Valper er som små barn: noen sover gjennom natten tidlig, andre bruker litt tid. Det betyr ikke at du gjør noe feil det betyr bare at valpen din trenger litt mer støtte akkurat nå. Hvis du vil prate mer, få flere tips eller bare ha litt støtte underveis, kan du gjerne ta kontakt med meg på Instagram. nordicquietland 🐶
    • Alenetrening tar den tiden det tar, det er umulig å si noe på forhånd om hvor lang tid det tar før akkurat din valp er klar for å være alene hjemme en hel arbeidsdag. Det er individuelt. Og en oppdretter som påstår at en 12 uker gammel valp kan være alene hjemme i mange timer høres virkelig ikke seriøs ut. Det er jo en baby. En ting som i hvert fall er sikkert, er at jo mer erfaring valpen får med å føle at det er ubehagelig å være alene, jo større er sjansen for at du ender oppmed en hund med separasjonsangst.
    • Det ønsker gjerne forslag. Hundebarnehage kan jeg klare å google meg frem til selv.
    • Det høres ut som du virkelig har tenkt gjennom ansvaret, og at du gjør så godt du kan innenfor et skiftarbeidsliv som ikke alltid spiller på lag. Det er helt normalt at dagvakter blir den kinkige biten mange hundeeiere kjenner seg igjen i akkurat det. Og ja… oppdrettere kan si mye. Noen ganger stemmer det, andre ganger sier valpen ganske tydelig: “12 uker? Jeg? Alene? Nei takk, menneske prøv igjen.” Til syvende og sist er det jo du som lærer å lese din valp, og valpen som bestemmer tempoet. Det betyr ikke at du har gjort noe feil, eller at treningen din er dårlig. Det betyr bare at han er en liten fyr med egne meninger og akkurat nå sier han at han ikke er helt klar for lange økter alene. Det viktigste er at du prøver å finne løsninger, og det gjør du jo allerede. Det viser ansvar, ikke det motsatte. Hvis du vil, kan jeg hjelpe deg med forslag til hvordan du kan trene videre på en måte som passer både deg og ham. eller om jeg kan hjelpe deg å finne dyrebarnehage eller noe slikt  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...