Gå til innhold
Hundesonen.no

BiteFight


SoppenCamilla

Recommended Posts

Skrevet

Noen som spiller det? :whistle: Det er et relativt teit spill der du skal velge mellom å være varulv og vampyr, så skal du bite folk, jobbe, jakte osv, så tjener du poeng og penger, så kan man kjøpe masse ting, oppgradere alt mulig og ja.. Jeg er ikke så inni spillet, men hvis dere er veeeldig snille, så trykker dere på linken min, og lar meg tygge litt på dere, så får jeg poeng og slikt! ;) Så værsåværsåsnill å trykke på linken min! :icon_confused:

Linken min.

Hvis det her blir sett på som spamming, så bare slett, forresten..

Skrevet

hey.... der reiv du av 4,22 kg kjøtt av meg!!

*hååååper det var fra rumpa eller lårene*

Guest Jonna
Skrevet

Nå har jeg også registrert meg.

Hvor er det best å begynne i dette spillet?? :icon_confused:

Kjeder meg... er syk..

Skrevet
hey.... der reiv du av 4,22 kg kjøtt av meg!

*hååååper det var fra rumpa eller lårene*

Tok litt mindre av meg... 2,34 kg. Ønske det var lår :whistle:

Jeg har vist blitt itt jeg også, men det var i stad når jeg bare klikka meg inn, så vet ikke hvor mye du tok.

Taaaakk! ;)

Nå har jeg også registrert meg.

Hvor er det best å begynne i dette spillet?? :icon_confused:

Kjeder meg... er syk..

Veit ikke.. Tror jeg starta med å trene.. ;)

Skrevet
Noen som spiller det? ;) Det er et relativt teit spill der du skal velge mellom å være varulv og vampyr, så skal du bite folk, jobbe, jakte osv, så tjener du poeng og penger, så kan man kjøpe masse ting, oppgradere alt mulig og ja.. Jeg er ikke så inni spillet, men hvis dere er veeeldig snille, så trykker dere på linken min, og lar meg tygge litt på dere, så får jeg poeng og slikt! ;) Så værsåværsåsnill å trykke på linken min! :)

Linken min.

Hvis det her blir sett på som spamming, så bare slett, forresten..

Du tok hele 5.95 fra meg.. jippi ;)

Skrevet

Du beit meg og! Magen sant? Og rumpa og lårene? Thææænk ju! Jeg er 3,84 kg lettere:D

Guest Jonna
Skrevet
Haha, er du varulv eller vampyr? Hva kaller du deg?

Varulv selvsagt!! Kilja kaller jeg meg.

Skrevet
Husk å la meg bite dere også da ! :)

Du skal få knaske på meg i morgen du, Jeanette! ;)

Skrevet

Du stjal 4.08 kjøtt fra meg. Takk :) Håper det ble tatt fra de riktige stedene (dvs mage og lår)!

Guest Jonna
Skrevet
Jeg er også varulv, da kan jeg ikke angripe deg :)

Jeg er nå hektet! Fått klan og greier :D

Hva er navnene til dere andre??

Skrevet
Jeg er nå hektet! Fått klan og greier :)

Hva er navnene til dere andre??

Du beit av meg 4.73 kg. Voldelig er du.... :D

Guest Jonna
Skrevet
Jeg er Mushroom, hvilken klan er du med i? Jeg vil og :)

Skyggene er jeg med i. Det er plass til ett medlen til.

Du vet at du er en mannlig varulv og at du kan skifte kjønn??

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
    • Var ingen av dem fine?
    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...