Gå til innhold
Hundesonen.no

MSNbøll?


tuppetroll

Recommended Posts

Skrevet

Leste på nettby at msn er nede hos enkelte. Søsteren min kommer heller ikke inn. Jeg kommer inn faktisk, selv om vi har samme nett jeg og søss.

Skrevet

Sliter med å komme på innboksen min, fikk en "rar" mail i kveld om at msn vil bli stengt... tror crizpo her inne fikk samme mailen, synes jeg så adr. hennes..

Skrevet

Jeg fikk den også Ricco, og slettet den i samme farten. Velger å tro at det bare er en slik en kjedemail uten betydning.

Har også hatt litt trøbbel med msn i ettermiddag/kveld.

Skrevet

Men... Jeg har problemer med å komme inn på msn på mobilen. Noen fler med samme problem, eller som vet hva man kan gjøre?

Skrevet
Også fått den mailen, og som vanlig er dette garantert tull. (bare noen som har det veeeldig morsomt)...

Ellers null problemer i kveld :)

Sefølgelig er det tull, huff er så lei sånne kjedemailer "send denne videre til så og så mange da vil du se at msn mannen din blir blå" :rolleyes:

Det har vært litt tull med msn i det siste ja.. Jeg hadde trøbbel i dag..

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...