Gå til innhold
Hundesonen.no

Har noen fått selvangivelsen i dag?


Turnip

Recommended Posts

Som emnet sier... har noen fått selvangivelsen i dag??

Sto på internett at den skulle komme i posten i dag! Er så nervøs!! Hjelpes, tror kanskje jeg har skattet litt lite... i fjor fikk jeg igjen litt over 3000,- og det var gode penger som ramler inn på kontoen det! harregud som jeg gruer meg til å lukke opp det brevet!!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 52
  • Created
  • Siste svar

Den har ikke kommet her iallfall, men jeg vet ikke helt om jeg vil ha den heller jeg ... Er sikker på at jeg kommer til å få baksmell i år. Det har liksom gått jevnt og trutt nedover i summen jeg har fått igjen de siste årene :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

å hjelpes! Jeg er så nervøs! I fjor så skjønte jeg ikke hvor det sto på arkene om jeg fikk igjen eller fikk baksmell! Hvem side står det på igjen??

På den sida giroen er:) Der står det Foreløpig beregnet skatt til gode (uten renter) også summen da:)

FOr min del ble det 2200,- Går stadig nedover..4500 i fjor..

Lenke til kommentar
Del på andre sider

JAA! :D Og jippi-halleluja! Fikk igjen over 16 000 og typen fikk (rekord for han) over 19 000. I fjor fikk jeg over 24 000, og året før over 12 000. Vanligvis har typen bare fått 3 eller 4 tusen.. Deilig! Og for en fantastisk måte å spare på! Elsker å betale skatt! :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Samboern fikk også sin igår...

Har prata om det ei stønn,for han grua seg sånn...

Iogmed han trodde han skattet litt lite..Og ikke lån eller noenting..

Meen...

Han åpnet den,ser på meg og sier:

Jeg tror vi får problemer,elskling...

Jeg bare: ÅH?

Ja..Med å bruke opp alle disse penge :)

Hehe...

Nettopp kjøpt oss leilighet så dette kom jo godt med..:D

Han fikk igjen 8000,- :D

Så da blir det "ekstra" ferie på oss i år :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Her ble det som forventet samme beløpt som deg, bare andre veien. Dem vil ha tilbake 5500 <_<

den er lei... eksakt beløp er 5540 da.. greie penger å ha med seg :) Går da alltids vekk i dragsuget... men er penger man har skattet vekk uansett hihi :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har heller ikke fått den enda..... hmpf...

Er det slik at de som bor i storbyer ikke får dem like tidlig som alle andre?

var noen som snakket om det på et annet forum

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Personlig er jeg veldig glad i bichon-rasene, selv om de krever litt klipping og børsting. Med riktig sosialisering og trening så er de fine familiehunder som kan være med på det meste. Om dere lener mot spaniel så synes jeg personlig at springeren er et bedre valg. Cockeren og de mindre (king charles og cavalier) har mye helseproblemer. De er fine familiehunder, men krever også litt pelsstell. Shetland sheepdog kan være et alternativ. Hvis dere ikke vil ha pelsstell i det hele tatt så ta en titt på dansk/svensk gårdshund. De kan bjeffe når det kommer besøk, går folk på veien, osv. men ikke noe mer enn de fleste andre små raser. De er glatthåret, men røyter da korte hår minst et par ganger i året, som er normalt for alle røytende raser. De er aktive og trenger både fysisk og mental aktivisering, og kan kanskje minne litt om beagle hvis det er utseende som trekker der. Mellompuddel eller dvergpuddel er morsomme og allsidige hunder, de må klippes/børstes.
    • Takk for utfyllende svar og gode råd!  Hvis vi skulle se på en mindre hund, er det noen raser du vil anbefale da?   Hvis vi lener mot spaniel: vil en cocker spaniel eller springer spaniel være et bedre valg? 
    • Har jobbet i kafé tidligere, og etter det jeg kan huske så benyttet vi oss av et spesifikt middel for å bløtlegge bestikk i noen minutter før steamer. Het vel «Dip-It» eller noe sånt.
    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...