Gå til innhold
Hundesonen.no

Har noen fått selvangivelsen i dag?


Turnip

Recommended Posts

Skrevet

Som emnet sier... har noen fått selvangivelsen i dag??

Sto på internett at den skulle komme i posten i dag! Er så nervøs!! Hjelpes, tror kanskje jeg har skattet litt lite... i fjor fikk jeg igjen litt over 3000,- og det var gode penger som ramler inn på kontoen det! harregud som jeg gruer meg til å lukke opp det brevet!!

  • Svar 52
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Den har ikke kommet her iallfall, men jeg vet ikke helt om jeg vil ha den heller jeg ... Er sikker på at jeg kommer til å få baksmell i år. Det har liksom gått jevnt og trutt nedover i summen jeg har fått igjen de siste årene :D

Skrevet
å hjelpes! Jeg er så nervøs! I fjor så skjønte jeg ikke hvor det sto på arkene om jeg fikk igjen eller fikk baksmell! Hvem side står det på igjen??

På den sida giroen er:) Der står det Foreløpig beregnet skatt til gode (uten renter) også summen da:)

FOr min del ble det 2200,- Går stadig nedover..4500 i fjor..

Skrevet

JAA! :D Og jippi-halleluja! Fikk igjen over 16 000 og typen fikk (rekord for han) over 19 000. I fjor fikk jeg over 24 000, og året før over 12 000. Vanligvis har typen bare fått 3 eller 4 tusen.. Deilig! Og for en fantastisk måte å spare på! Elsker å betale skatt! :D

Skrevet

Ingen restskatt her heller :icon_fun: Får igjen 1700kr,og de skal brukes på ny hundeseng og et agility-sett :icon_fun:

Skrevet

Har enda ikke fått noen selvangivelse, men den er vel rett rundt hjøret. Krysser fingrer for at jeg får igjen litt, etter all den skatten jeg betalte i fjor...

Skrevet

Samboern fikk også sin igår...

Har prata om det ei stønn,for han grua seg sånn...

Iogmed han trodde han skattet litt lite..Og ikke lån eller noenting..

Meen...

Han åpnet den,ser på meg og sier:

Jeg tror vi får problemer,elskling...

Jeg bare: ÅH?

Ja..Med å bruke opp alle disse penge :)

Hehe...

Nettopp kjøpt oss leilighet så dette kom jo godt med..:D

Han fikk igjen 8000,- :D

Så da blir det "ekstra" ferie på oss i år :)

Guest Jonna
Skrevet
fikk tilbake 5500 jeg :)

Her ble det som forventet samme beløpt som deg, bare andre veien. Dem vil ha tilbake 5500 <_<

Skrevet
Her ble det som forventet samme beløpt som deg, bare andre veien. Dem vil ha tilbake 5500 <_<

den er lei... eksakt beløp er 5540 da.. greie penger å ha med seg :) Går da alltids vekk i dragsuget... men er penger man har skattet vekk uansett hihi :)

Skrevet

Jeg har heller ikke fått den enda..... hmpf...

Er det slik at de som bor i storbyer ikke får dem like tidlig som alle andre?

var noen som snakket om det på et annet forum

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...