Gå til innhold
Hundesonen.no

Velkømmin tilbasj at....


Guest Belgerpia

Recommended Posts

Er det fler enn meg som surfer rundt i ørska når sonen er nede, og prøver å logge inn igjen ca hvert tredje minutt, for kaaaaanskje det er tilbake nå.... :D

Humtidumtidum... nei det har jeg ALDRI gjort... *kremt*

Lenke til kommentar
Del på andre sider

??+??m[??eidi/Pippin' date=Mar 27 2007, 21:58 21' post='335810]

Er det fler enn meg som surfer rundt i ørska når sonen er nede, og prøver å logge inn igjen ca hvert tredje minutt, for kaaaaanskje det er tilbake nå.... :D

He, he, he (noen som har installert webcamera på jobben min, kanskje?) ... Jeg datt til og med innom på Canis og så en bruker herfra etterlyse Sonen, men måtte "late som ingenting" ved å tilføye at man "egentlig ikke var innom her så ofte" :) ... (BUSTED!) ...

SÅ desperat er ihvertfall ikke jeg :D

haha! Det er flere enn deg som i desperasjon har vært aktive på canis skal jeg si deg! Så aktive at admin fikk sitt svare strev med å moderere der. Heldigvis så har personen skjønn så det holder så de slettet innlegg og stengte ut folk som ikke fortjente å bli stengt ute... men nå blir det stille der igjen :)

Og Nei jeg har ikke sjekket sonen sånn omtrent hvert tredje minutt, kunne ikke ramle meg inn en gang. Er da ikke avhengig!! har ikke plaget noen på msn med intetsigende pjatt i to døgn og surfet etter ting jeg ikke vist hva var, eller registrert meg på ett sted jeg ikke ville drømt om å registrere meg på, så det så!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Jonna

Enda værre er det for oss som har vært hjemme syk noen dager :shocked: 3 min er jo ingenting!!

Tror nesten jeg var den første som kom innpå nå også. Sjekket med 1/2min mellomrom. Først var den ikke der så var den der :icon_fun: Kun jeg og Espen som var innpå.

mulig vi må åpne er sensitiviserings klinikk neste gang sonen er borte...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det er vel nytt at det står hvem som er inne på tråden nederst på sia?

Dette var en funksjon som ble tatt ut for å spare "plass" (eller hva jeg skal si). Etter hva jeg fikk med meg da :D For funksjonen har hvert der tidligere.

(rett meg om jeg tar feil)

Edit: MrsPowers kom meg i forkjøpet :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Er det en funksjon som har vært savnet da eller?

Det vet jeg ikke, mulig det. Men den ble vel fjernet hovedsakelig for å spare "plass" på den gamle serveren. Nå har hundesonen blitt flyttet over på en ny server etter hva jeg vet, og da har de vel valgt å ta den tilbake :D:)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ahh! Endelig :D Har hatt helt abstinenser jeg..:) Folk begynte jo å lure når jeg satt å bannet foran skjermen i ren fortvilelse over å ikke komme inn på sonen! Avhengig, jeg?! Neida, ikke i det hele tatt...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Er det fler enn meg som surfer rundt i ørska når sonen er nede, og prøver å logge inn igjen ca hvert tredje minutt, for kaaaaanskje det er tilbake nå.... :D

Ikke vært tredje minutt meen, på morgenen før skolen, på vei til skolen med mobilen, noen ganger i løpet av dagen, da jeg kom hjem ++

Avhengig, eh nei, egentlig ikke.. Elle nokså kanskje... :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Personlig er jeg veldig glad i bichon-rasene, selv om de krever litt klipping og børsting. Med riktig sosialisering og trening så er de fine familiehunder som kan være med på det meste. Om dere lener mot spaniel så synes jeg personlig at springeren er et bedre valg. Cockeren og de mindre (king charles og cavalier) har mye helseproblemer. De er fine familiehunder, men krever også litt pelsstell. Shetland sheepdog kan være et alternativ. Hvis dere ikke vil ha pelsstell i det hele tatt så ta en titt på dansk/svensk gårdshund. De kan bjeffe når det kommer besøk, går folk på veien, osv. men ikke noe mer enn de fleste andre små raser. De er glatthåret, men røyter da korte hår minst et par ganger i året, som er normalt for alle røytende raser. De er aktive og trenger både fysisk og mental aktivisering, og kan kanskje minne litt om beagle hvis det er utseende som trekker der. Mellompuddel eller dvergpuddel er morsomme og allsidige hunder, de må klippes/børstes.
    • Takk for utfyllende svar og gode råd!  Hvis vi skulle se på en mindre hund, er det noen raser du vil anbefale da?   Hvis vi lener mot spaniel: vil en cocker spaniel eller springer spaniel være et bedre valg? 
    • Har jobbet i kafé tidligere, og etter det jeg kan huske så benyttet vi oss av et spesifikt middel for å bløtlegge bestikk i noen minutter før steamer. Het vel «Dip-It» eller noe sånt.
    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...