Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Lucas er en hittehund og vi vet derfor ikke hva han er blanding av, men søt er han ;) (min mors hund)

lucasfin.jpg

og han elsker å bade :)

lucasplask.jpg

Balder er blanding av rottweiler og vorsteh/pointer/husky og er en skikkelig gullgutt ;)

balderstrfint.jpg

Han er ikke like glad i å bade som Lucas, men det ser ut som han trives bedre for hver gang ;)

balderbader.jpg

  • Svar 58
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Skrevet

Mico gutten min!

Detter er hunden til Mamma og pappa`n min. Det er jo forsovet familien sin.. Så han er jo min også! Vi vet ikke noe om han. Bare at han er rundt ca 2 år nå!

Her kommer gullet mitt!

micoqf.jpg Skal jeg se hvor lenge jeg får lov til dette da!

min-1.jpg

mini-1-1.jpg

umyf.jpg Hva skjer?

mico89.jpg Mico som baby. Første dagen han kom til oss. August for 2 år siden. Da hadde vi litt dårlig cam. Men han er jo så nydelig uansett a!

Har et kjempe bra bilde som broren min har på dataen som kommer siden!

  • 5 weeks later...
Skrevet
Dette er Ayla som er blanding av keeshond, bouvier og border collie.

Syns hun er så utrolig fin, og skulle gjerne hatt henne tilbake! :lol:

(jeg eier mora)

Hun elsker vann, og er utrolig lettlært! ;)

sukk...digger den hunden! :)

Jøss, det er jo en av søskene til Jenna, de ligner ikke så veldig egentilg, var vertfall søt ;) Hvor bor hun da?

Her er et bilde av Jenna

114-1470_IMG.jpg

  • 1 year later...
Skrevet

Så utrolig mange fine blandingshunder.

Får vel nesten legge ved noen bilder av go`gutten min også.

Theodor er nå 10måneder, han er 50% schafer, 25% rottwailer og 25% toller :icon_fun:

Er så stolt av han atte :angry:

  • 2 weeks later...
Skrevet

Sviger sine blandingshunder :getlost:

Nero

Nero er i dag 17år, han er blanding av: Rottweiler,Flat Coat retriever og BC

bildertattmvrtkamera200eq8.jpg

bildertattmvrtkamera200ud3.jpg

Caro3

Caro3 er i dag 13år, han er Flat Coat reteriver og Labrador

bildertattmvrtkamera200jg1.jpg

barnedpdiv013qv9.jpg

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet

Lady er en 3 1/2 års gammel 16 kg's nydelig blanding av gud vet hva, men iallefall border collie og elghund, og mye annet rart, mest sannsynlig noe golden retriever, og vi mistenker dessuten rottweiler. Major streetmix altså :D

Dårlige mobilbilder <_<

hpim0040lw7.th.jpg

*zzzzzzzzzzzz*

hpim0045jb2.th.jpg

huh?

hpim0066ay7.th.jpg

godstolen :D(eller kurven :D )

hpim0025fx3.th.jpg

trøtt :D

Kanskje ikkje noen utstillingshund, men like fin uannsett :D

Skal se om eg får opp et bilde av broren hennes også, ganske lik en golden.

  • 3 months later...
Skrevet

%7Boption%7Dhttp://i68.photobucket.com/albums/i17/Nikita3_2006/25072007355.jpg

Nikita vennen, Blanding av Border collie & Schæferhund!

%7Boption%7Dhttp://i68.photobucket.com/albums/i17/Nikita3_2006/13062007136.jpg

-Dolly- Blanding av : Papilon-Tibetansk Spaniel & Cocker spaniel(Border collie).+

%7Boption%7Dhttp://i68.photobucket.com/albums/i17/Nikita3_2006/CIMG1240.jpg

-Max- Blanding av : Border collie-Rottweiler-Labrador retriver & Pointer!

Guest Just me!!
Skrevet
Aysha er 3 år og blanding av Labrador og Golde Retriever :) Ligner vel egentlig mest på en Labrador da, bare hodet er litt smalere.

Stilig, her er blandingsen til tante. Også golden og labrador, men helt annerledes enn din! :)

HyttaMaihelg2006061.jpg

HyttaMaihelg2006031.jpg

HyttaMaihelg2006014.jpg

Skrevet

Dette er Border collieblandinger. De var i et kull på åtte. Der det var to hvite med fargede hoder, tre sorte og hvite og tre gulbrune :lol: . De heter Tom og Jerry

i200520844_44626_2.jpg

Synes Tiom har så flotte farger jeg da :)

i200520047_21572_2.jpg

i200520044_30950_2.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...