Gå til innhold
Hundesonen.no

Home.no funker ikke?


Mailin

Recommended Posts

Skrevet

Er det bare min side, eller funker ingen home.no sider for tiden? Funket ikke i går, og ikke i dag.. Kjenner jeg blir bittebittelitt (ironi) irritert! <_<

Skrevet

Jeg trodde det bare var nettet mitt, for nettet mitt er det teiteste i hele byen minst, men jeg får jo til og med til å logge meg på på hundesonen uten problemer, så da er det altså ikke nettet mitt det er noe galt med. Håper de fikser det så fort som mulig, ellers så begynner jeg å se meg om etter andre steder å laste opp sidene mine...

Skrevet

Synes at home ofte har dette problemet jeg, kjempe irriterende - selv om jeg ikke bruker home. Og som Christine så kommer jeg meg ikke inn på en eneste home-side jeg heller, og det har jeg hatt problemer med i et par dager nå.

Skrevet

Kjenner jeg begynner å bli smågal her.. får jo oppdatert bloggen (wordpress), men det er jo ingen som har linken til den iom at de aller fleste leser den gjennom hjemmesiden. Har mest lyst til å kjøpe meg eget domene og finne ett annet sted å laste opp siden... men det var de pengene (som det skorter veldig på nå)! Ikke minst synes jeg at veldig mange andre gratis-sider har så fryktelig lange adresser... :angry2:

Skrevet

Jeg er så j..... lei at den ikke skal funke. Det har ikke funket på 2 (3?) dager nå...

Så jeg vil finne et annet sted jeg kan laste opp siden min, så om noen vet om andre som ikke har så mye problemer (nei jeg gidder ikke betale for å ha siden min :innocent: ) så si ifra :)

Skrevet

Om du får logget inn på gmail (maildelen) så komme du inn på hjemmeside delen også...

Men om du har mistet passordet eller mailadressen så er det jo ikke noe galt med gmailen...

Ny konto får du ikke før du blir invitert av noen som alt har en konto...

Skrevet
Om du får logget inn på gmail (maildelen) så komme du inn på hjemmeside delen også...

Men om du har mistet passordet eller mailadressen så er det jo ikke noe galt med gmailen...

Ny konto får du ikke før du blir invitert av noen som alt har en konto...

Problemet er nå at jeg kommer ikke inn på gmail i det heltatt, har konto der, og jeg husker brukernavn og passord MEN det fungerer ikke. <_<

Skrevet
Om du får logget inn på gmail (maildelen) så komme du inn på hjemmeside delen også...

Men om du har mistet passordet eller mailadressen så er det jo ikke noe galt med gmailen...

Ny konto får du ikke før du blir invitert av noen som alt har en konto...

idag kommer jeg inn, men åssen laster jeg opp siden jeg har laget i frontpage? skjønte ikke det helt jeg. Får jo bare sånn man lager direkte, om du skjønner.

Skrevet

<_< :shocked:

NÅ har jeg lastet opp hver eneste fil, og gud så tungvindt, MEN nå da? Hvordan får jeg til at det er dette som skal vises og ikke den andre teite som er der fra før?

Har bare følelsen av at dette ikke går jeg. Og nå har jeg brukt LAAANG tid til å laste opp hver side, og hvert bilde, mangler bare (eeeh) MANGE bilder. Men tør ikke laste opp mer om det ike funker

Skrevet

Jippi! Nå får den pinadø bare holde seg i drift, ellers må jeg finne på noe annet.. Prøvde meg på den g-greia, men det var så fryktelig tungvindt, og tregt.. Må vel ordne noe som koster penger for å få det til å være noenlunde normalt..

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Legitime = oppriktige/riktige i følge lover og regler.
    • Det finnes mange gode bøker og kurs om språk. Turid Rugaas har "På talefot med hunden" og "Bjeffing - språket som høres".  Dette er også en god jeg har i bokhylla www.dogwise.com/the-language-of-dogs-understanding-canine-body-language-and-other-communication-signals-dvd-set/ Hvis du bor på østlandet kan jeg på det varmeste anbefale språkkurset til Lundqvist hundeskole. Jeg har gått det to ganger og det er utrolig lærerikt. Det avhenger veldig av individene om de kan ordne opp selv eller ikke. Så lenge hundene oppfører seg ok mot hverandre og tar hverandres signaler så er det ok. Om det er stor forskjell i alder og adferd på dem så trenger de ofte litt hjelp for å fungere sammen. Jeg mener uansett at det er eierens ansvar å sørge for at alle hundene trives og har det greit, og ingen hunder skal være nødt til å sloss for plassen sin eller mistrives i flokken.
    • De som har flere hunder enn tre og som lever i flokk. Lar dere flokken ordne opp i alt selv? Eller tar dere helt styringa? Blir det værre da? Ønsker kun å lære mere om hundespråk.
    • Hva betyr legit? Betyr det at de er greie?
    • Om kjøper har betalt full valpepris og hunden står registrert på valpekjøper, så eier denne alle rettigheter. Da er det normalt med en leasingavtale for kull hvor andre enn eier er oppdretter. Her vil nok avtalene være forskjellig, normalt sett leaser man for prisen av en valp eller en valp.  Hvilken avtale som gjøres er mellom partene selv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...