Gå til innhold
Hundesonen.no

Home.no funker ikke?


Mailin

Recommended Posts

Skrevet

Er det bare min side, eller funker ingen home.no sider for tiden? Funket ikke i går, og ikke i dag.. Kjenner jeg blir bittebittelitt (ironi) irritert! <_<

Skrevet

Jeg trodde det bare var nettet mitt, for nettet mitt er det teiteste i hele byen minst, men jeg får jo til og med til å logge meg på på hundesonen uten problemer, så da er det altså ikke nettet mitt det er noe galt med. Håper de fikser det så fort som mulig, ellers så begynner jeg å se meg om etter andre steder å laste opp sidene mine...

Skrevet

Synes at home ofte har dette problemet jeg, kjempe irriterende - selv om jeg ikke bruker home. Og som Christine så kommer jeg meg ikke inn på en eneste home-side jeg heller, og det har jeg hatt problemer med i et par dager nå.

Skrevet

Kjenner jeg begynner å bli smågal her.. får jo oppdatert bloggen (wordpress), men det er jo ingen som har linken til den iom at de aller fleste leser den gjennom hjemmesiden. Har mest lyst til å kjøpe meg eget domene og finne ett annet sted å laste opp siden... men det var de pengene (som det skorter veldig på nå)! Ikke minst synes jeg at veldig mange andre gratis-sider har så fryktelig lange adresser... :angry2:

Skrevet

Jeg er så j..... lei at den ikke skal funke. Det har ikke funket på 2 (3?) dager nå...

Så jeg vil finne et annet sted jeg kan laste opp siden min, så om noen vet om andre som ikke har så mye problemer (nei jeg gidder ikke betale for å ha siden min :innocent: ) så si ifra :)

Skrevet

Om du får logget inn på gmail (maildelen) så komme du inn på hjemmeside delen også...

Men om du har mistet passordet eller mailadressen så er det jo ikke noe galt med gmailen...

Ny konto får du ikke før du blir invitert av noen som alt har en konto...

Skrevet
Om du får logget inn på gmail (maildelen) så komme du inn på hjemmeside delen også...

Men om du har mistet passordet eller mailadressen så er det jo ikke noe galt med gmailen...

Ny konto får du ikke før du blir invitert av noen som alt har en konto...

Problemet er nå at jeg kommer ikke inn på gmail i det heltatt, har konto der, og jeg husker brukernavn og passord MEN det fungerer ikke. <_<

Skrevet
Om du får logget inn på gmail (maildelen) så komme du inn på hjemmeside delen også...

Men om du har mistet passordet eller mailadressen så er det jo ikke noe galt med gmailen...

Ny konto får du ikke før du blir invitert av noen som alt har en konto...

idag kommer jeg inn, men åssen laster jeg opp siden jeg har laget i frontpage? skjønte ikke det helt jeg. Får jo bare sånn man lager direkte, om du skjønner.

Skrevet

<_< :shocked:

NÅ har jeg lastet opp hver eneste fil, og gud så tungvindt, MEN nå da? Hvordan får jeg til at det er dette som skal vises og ikke den andre teite som er der fra før?

Har bare følelsen av at dette ikke går jeg. Og nå har jeg brukt LAAANG tid til å laste opp hver side, og hvert bilde, mangler bare (eeeh) MANGE bilder. Men tør ikke laste opp mer om det ike funker

Skrevet

Jippi! Nå får den pinadø bare holde seg i drift, ellers må jeg finne på noe annet.. Prøvde meg på den g-greia, men det var så fryktelig tungvindt, og tregt.. Må vel ordne noe som koster penger for å få det til å være noenlunde normalt..

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
    • Var ingen av dem fine?
    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...