Gå til innhold
Hundesonen.no

Youtube og din hunderase.


MarieR

Recommended Posts

Skrevet

Søk etter din hunderase på youtube, og legg ut en av filmene, om du finner en! :P

Buhundvalp som antagelig blir god på kamping når den blir eldre - den har hvertfall ingen planer om å slippe denne tråden! :P

Skrevet

Åh herrigud sjekk de små søte trynene her da. Satt med tårer i øynene jeg og tenkte på da Vanilla var valp: :P

haha, sjekk denne lille tøffingen da:

Morsom tråd :P

Skrevet

Blandingshund, åtte minutter av en hunds liv in fast motion. Søkte på flat coated dobermann retriever også men der kom det ikke opp noe gitt... :innocent:

toller

Kom opp masse treff på nova scotia duck tolling retriever. Likte denne :)

(redigert pga mye tull å feil med linkene)

Skrevet

Vel, etter å ha lett gjennom utallige Pointer Sisters videoer og det eneste jeg fant var pointere i utstillingsringen, gadd jeg ikke legge det ut her en gang.. :rolleyes:

Skrevet

Jeg har vel egentlig brukt opp kvota mi her, men jeg fant en hel grøsser! :ph34r: Måtte jo ha med den (Hovedpersonene eh.. hovedhundene er en havanais og en havanais/malteser.)

After being murdered by a coyote, the spirit of a young Maltese haunts the two dogs that live in her old house. But will Max and Trixie figure out what she wants before they suffer the same fate?

NB! Husk å ha på lyd!

Skrevet
Jeg har vel egentlig brukt opp kvota mi her, men jeg fant en hel grøsser! :ph34r: Måtte jo ha med den (Hovedpersonene eh.. hovedhundene er en havanais og en havanais/malteser.)

After being murdered by a coyote, the spirit of a young Maltese haunts the two dogs that live in her old house. But will Max and Trixie figure out what she wants before they suffer the same fate?

NB! Husk å ha på lyd!

Haha, den var skikkelig bra! :innocent:

Guest Just me!!
Skrevet
Åh herrigud sjekk de små søte trynene her da. Satt med tårer i øynene jeg og tenkte på da Vanilla var valp: :)

Morsom tråd :P

Den var så SØT! :innocent: tenkte på archie da han var bitteliten og rund *sukk*

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...