Gå til innhold
Hundesonen.no

Huset vårt.


Ricco

Recommended Posts

Skrevet

Nå har vi jobbet nesten natt og dag for å bli ferdige med maling og sånt til 17 mai. Og jammen klarte vi det og!

Må si at vi er ganske fornøyde her vi sitter. :icon_redface:

IM000983.jpg

IM000981.jpg

IM000990.jpg

IM000994.jpg

IM000991.jpg

Må legge inn et bilde så viser hvordan huset var før...

DSC00027.jpg

Skrevet

Fint huset deres er! :icon_redface:

Må få overtalt tussen jeg bor sammen med om en liten tur i august tror jeg! :wub:

Guest Christine
Skrevet

Så utrolig flott hus :D

Har du noe imot at jeg kommer og bor hos deg i sommer?

(les: resten av året)

Guest Vicky
Skrevet

For et flott hus! :P Det der er skikkelig drømmepalass må jeg si :D Gratulerer med flott 17-hus! :P

Skrevet

ÅÅÅÅÅÅ så koselig! Hvitmalt hus med grønne karmer (sukk!), stor terrasse, hage... Hva mer kan man ønske seg? Må være en flott hund det da, men det var det jammen på plenen der også... :P

Jeg vil og ha stort hus!!

EDIT: eh... Det var kanskje grå karmer? Skitt samme, det hadde gått det og.. :D

Skrevet

Når er det vi får invitasjonen til å komme på terassen og drikke vin? :D

Supert arbeid, ble nyydelig!

Skrevet

Hehe kult at dere er ferdig. Er vel ikke mange dagene før eg skal male huset til foreldrene mine. :D alene.

Skrevet

Kjempeflott Ricco! Skjønner godt at du er fornøyd.

Foreslår Sone-dugnad i Fana om et par dager. (eller hva Snowdog?)

Skrevet

Fyy, dere har stjålet drømmehuset mitt! :P

Det var skikkelig lekkert!

takk! Men vi har nok ikke stjålet det, måtte nok betale for det.. :D

Skrevet

Må si jeg misunner deg det huset :angry:

Ser så stort og fint ut. Det huset med STOR hage (eller tomt)

som ligger i gåavstand til vann. (drømme)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...