Gå til innhold
Hundesonen.no

Brukshunden.net


Marthe

Recommended Posts

KjempeFin side! :P Hvis du vil, må du bare linke meg! Da blir jeg veldig glad! :P

Det kan jeg gjøre :P Skal legge linkene ut i dag. Hvis det er andre så vil at jeg skal linke, er det bare å gi beskjed :P

Fint hvis dere linker tilbake til vår side også :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 50
  • Created
  • Siste svar
Har linket tilbake :P (<----------- bare meg eller ser den der drita ut?)

Takk :PJa! Den gjør det... Så jeg vil ikke bruke den. Savner den gamle ":P" :P Så jeg venter til den kommer tilbake, så får jeg virke litt halv sur og bruke denne" :P "frem til det.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 4 weeks later...
Layouten er fin, som alltid.

Fin og oversiktelig side :P :P

Takk :P

Flott layout. :P

Men den bloggen din. Den er ikke like stilig... Den er litt tung å lese pga oppsettet.

Har du forslag til hvordan jeg bør ha den? (Har hatt mye problemer med denne bloggen <_< )

Det er kommet nye bilder ut på bilde sideni dag;)

Kommer til å legge ut stamtavlen til valpen snart, for de som er interessert i å lese om valpeplanene, så kommer det mer info i bloggen.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har du forslag til hvordan jeg bør ha den? (Har hatt mye problemer med denne bloggen <_< )

At du får kalenderen og kommentarene mer samlet på en av siden. Ikke strekt ut over hele toppen. Blir jo litt "standard" oppsett som "alle" har, men synes det virker ryddigere.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

At du får kalenderen og kommentarene mer samlet på en av siden. Ikke strekt ut over hele toppen. Blir jo litt "standard" oppsett som "alle" har, men synes det virker ryddigere.

Her hos meg ser bloggen helt fin ut, med kalender og kommentarer samlet fint på høyre side.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Her hos meg ser bloggen helt fin ut, med kalender og kommentarer samlet fint på høyre side.

Slik er den hos meg også.. hmm. Mikkel kunne du tatt et print scrn av bloggen min slik som du ser den? :P Det hadde vært kjempe fint.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Her hos meg ser bloggen helt fin ut, med kalender og kommentarer samlet fint på høyre side.

Titta på den i IE nå, og der var den fin ja. :P

Det er i FF den ikke fungerer tydligvis...

Edit: Ser helt likt ut hos meg som hos Nina...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Kjempefin side, veldig behagelige farger. Her ser bloggen fin ut i IE, mens i firefox er den ikke helt god. Legger ved en printscreen jeg,

untitled3fr5.gif

Tusen takk for bildet. Jeg har ikke FF, så det var greit å få se. Jeg skal få fikset det :P Slik som den er nå, er den jo umulig å lese :rolleyes:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 1 month later...
  • 1 month later...

I helgen var vi på RIK grunnkurs og både jeg og Tassa fikk lisensen til å trene videre. Jeg har lagt ut masse bilder fra kurset. Det er også kommet masse nye bilder av valpene. Ikke minst så har det flyttet inn 2 herlige malletisper, Rachel og Skrållan. Har også lagt ut bilder av de på hjemmesiden :icon_confused:

ipokurs018.jpg

april012.jpg

april091.jpg

www.brukshunden.net

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...