Gå til innhold
Hundesonen.no

VINNEREN AV APRIL MÅNEDS KONKURENSE!!


Recommended Posts

Skrevet

Vi har kåret vinneren av månedens konkurense. Denne gang skulle man sende et morsomt bilde av hunden sin.

Vinneren blev Kine Bratsberg, men bildet av hunden Speedy.

Gratulerer =D> =D>

Bildet som hun vandt med er dette:

speedy.jpg

Skrevet

Grattis Kine, (brukte du ikke et av bildene du fikk av oss når Aiwa nesten sitter seg på Speedy som snuser henne bak???) :wink:

  • 3 months later...
Skrevet
Gratulere Kine! Kult bilde!!

Heidi: går det ann å få se de andre bildene og? Legge dem ut bare for en dag eller noe? Fikk du mangen?

Lurer jeg også på, og når neste konkurranse er og' :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...