Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvordan lage Banner?


Andreas20

Recommended Posts

Guest Christine
Skrevet

Sikkert noen som vil lage til deg :icon_redface:

Si hva du skal ha, tekst, bilder osv, så får du nok hjelp :P

Skrevet

Hvis du skal lage en banner så trenger du et program for å lage det i, photoshop eller paint shop pro er vel de mest brukte. Åpne et nytt dokument(hvis det heter det da) i den størrelsen banneret skal være. Finn en bakgrunnsfarge/-motiv, klipp ut hunden og skriv tekst. Vanskeligere er det egentlig ikke. Ellers så er det bare fantasien som setter grenser, så det er bare å prøve seg fram.

Trenger du hjelp til å lage banner, så kan jeg godt lage hvis du har bilde og hva du vil skal stå på det.

Skrevet

kan sikkert prøve å lage banner jeg også :icon_redface: men da må du legge ut bilder, og hva det skal stå på det osv...

photofiltre er et greit nok prog. syns jeg som er helt gratis å laste ned...

Skrevet

Kan lage en senere når jeg kommer hjem ;) noen ønsker om farge osv? bruker selv photoshop og painshop 9 supre programmer :)

Skrevet

Her kommer en jeg har laget, men syns den ble rar etter at jeg lagret den :)

i37349412_15407_5.jpg

lagra du den på høy bilde kvalitet?

Skrevet

lagra du den på høy bilde kvalitet?

Hm, nå tror jeg faktisk ikke jeg fikk spm om det :S hm, usikker

får prøve å lage en ny

Ser ut som den ble rar når jeg la den ut på hjemmesiden :) For er ikke noe galt med den her på pc...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
    • Det er individuelle forskjeller, men alle disse må børstes regelmessig og bades innimellom for å holde pelsen ren og fin. Corgi krever mindre pelsstell, men røyter ganske mye. Alle er jo gjeterhunder som er mest brukt som selskapshund, men corgi og sheltie har nok en del mer vakt/varsling enn de litt større rasene, og corgiene har erfaringsmessig mer gjeterinstinkt. Alle rasene er hunder som bør få brukt seg utover å være familiehund og gå på tur.
    • Er det greie mentale instinkter på Eurasier? Noe rusk der? Har vurdert rasen lenge siden virker som om det er en grei allroundhund.
    • Er det like mye pelsstell på langhåret collie, Shetland sheepdog og bearded collie? Og er det noen forskjell i mentalitet? Evt.Corgi
    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...