Gå til innhold
Hundesonen.no

Mindre pene bilder


Taz

Recommended Posts

Skrevet

Silje foreslo jeg skulle lage en tråd om mindre fotogene hunder, så siden jeg hadde ett veldig pent bilde av Diego så måtte jeg jo bare lage tråden. :wub:

Så har du noen mindre pene bilder av hunden din?

Legg dem ut.. :D

Her er ett av Diego sine mindre pene øyeblikk.. Hihi

IMG_5565litebilde.jpg

Skrevet

Lady og santoz løper og ser ikke ut i det bildet blir tatt (bommet på fokusen også)

Santoz_lady_mongo.jpg

Her løper han for full guffe og ser ut som om han er gal. :wub:

Beachfun01.jpg

Skrevet

Her ligger rufsa og slapper av med underbittet på tørk.

IMG_1791.jpg

Her bestemte hun seg for seg å presse snuta opp i kamera. Hun ser ut som en annen hund på dette bildet..

f83ef81c.jpg

Skrevet

hihi...

har vel ett par toya bilder i de situasjonene også... hehe... bare det å finne dem det da :wub:

utrolige bilder.. hehe... serlig det nedeste t snow dog... hehe :D

Skrevet

Mindre pene bilder av Tinka? De fins det nok en del av ja.

detklrsnn.jpg

netvetbilde.jpg

IMG_3039.jpg

Her har det skjedd et eller annet pussig med det ene øyet hennes eller no, normal ser hun i alle fall ikke ut:

atinkarar.jpg

tinkaeter.jpg

Det var i alle fall noen (men langt fler enn det andre har lagt ut, ser jeg). Jeg valgte forresten å ikke ta med et nærbilde av overbittet og et bilde av Tinkas sittestilling.

Skrevet

har mange mindre pene bilder av sico, ja! Skal se å legge de ut snart;) Men wesminster: HVA var ikke pent med det siste bildet av Tinka? :wub:

Skrevet

Hihi, kule bilder :wub:

Hmm, fant et av Miko når han hadde dame besøk :D

(Den andre papillonen er Pia til "Zander&Pia" som er her inne :D

Godt de har "truser" på :)

i174817577_45639.jpg

Skrevet

Hihi, kule bilder :wub:

Hmm, fant et av Miko når han hadde dame besøk :D

(Den andre papillonen er Pia til "Zander&Pia" som er her inne :D

Godt de har "truser" på :D

i174817577_45639.jpg

Miko så litt psyko ut med de øynene der ja :) men han hadde jo to berter i huset :D

Skrevet

Utrolig bra bilder dere!! :wub: Jeg lo godt av flere!

Her noen "fæle" bilder av Hera ja. her er noen:

herafl.jpg

Hera får prøvd Busters munnkurv.. Like hun det? neeeh...

heramunnkurv.jpg

kanskje vi egentlig bare skal bruke munnkurven på ho.... :D

Herafarlig.jpg

Skrevet

Her kommer noen av donny sine mindre pene bilder.. men så blir han ikke pen på bilder da:s

Donnypbord1.jpg

Donny20smiiiler2.jpg

S5020425.jpg

S5020044.jpg

S5020087.jpg

vet ikke om de ble for store da:s :wub: kan ikke så mye pc

Skrevet

Her bjeffer hun :rolleyes:

april0541ua.jpg

tre0347vy.jpg

Forstår ikke hvordan jeg har klart å ta dette bilde. Ligner jo ikke i det hele tatt. Ligner kanskje mer på en ilder?! :P

april0892lf.jpg

Skrevet

Sånn så Ebbe ut sett ovenfra da jeg hadde snau klippet han helt...

tlfbilde027lite.jpg

hunden til ei venninne av meg har nettopp drukket vann. (legg merke til den nydelige tannstillingen :P)

zitalite.jpg

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...