Gå til innhold
Hundesonen.no

speedy? en jente?


Kine Helen

er speedy en jentete hund  

10 stemmer

  1. 1.

    • Ja
      2
    • nei!
      8


Recommended Posts

jeg har fått mange mail om når jeg skal ha kull på speedy.. [-(

æææ.. speedy er en gutt folks:) den dagen han føder valper flyr det rosa elefaner ut av både min og hannes rumpe..Banana det er self ingen her på forumet som har spurt om det men sikkert folk som har sett reklame for hjemmesiden!:) syntes det bare var litt morsomt.. :D 10 stk på en dag liksom,, han ser da ikke så homo ut:) Banana

Lenke til kommentar
Del på andre sider

har en hund stor nok hjerne til å utvikle kjønnsidentitetsproblemer? Speedy Esther Pirelli?  :)

lol.. det er nok eieren her som har kjønnsidentitetsproblemer på vegne av hunden:) hehe.. spurte bare fordi jeg har fått utrolig mye mail fra unge jenter som spørr om ikke speedy skal ha valper snart.. men.. speedy er en gutt og det kommer nok ingen valper ut av ham.. for alle andre som er interessert så er han tillgjengelig som avlshund til neste høst.. så lenge begge ballene detter på plass( de er på plass nå forresten men at de fortsetter og være der) Banana

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Uuhm, er det bare meg eller hvorfor i all verden spør noen om en hund som heter speedy skal ha valper ??? Speedy er jo et KLART guttenavn ?! :shock: Jeg mener virkelig at det ikke er NOE femiinint over det ?!?!?! Noen som har hørt om Speedy Gonzales ?

Hehe...TRO meg Kine, Speedy er ikke framstilt som en tispe,og om det ikke stod noe om kjønnet hans, burde man forstå hva slags kjønn det er etter navnet. Hvertfall min mening !

:) :-({|=

Lenke til kommentar
Del på andre sider

hvis speedy noen gang klarer å føde valper så vill jeg ha førsteretten på en valp etter han for det vill jo blie en sensasjon. er det greit det kine at jeg får kjøpe en hvis det noen gang skulle skje. he he he :) heller vilsomt da men en vet jo aldri ikke sant :D:x :mrgreen:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

hvis speedy noen gang klarer å føde valper så vill jeg ha førsteretten på en valp etter han for det vill jo blie en sensasjon. er det greit det kine at jeg får kjøpe en hvis det noen gang skulle skje. he he he  :)  heller vilsomt da men en vet jo aldri ikke sant  :D  :x  :mrgreen:

Klart marit!! må jo ta vare på sine gode nesten naboer:) :x:x:P

Banana Banana Banana

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Han har det godt i buret. Det står på et varmt underlag og han har myk madrass og tepper. Mer enn nok plass til å snu seg som han vil. Han har vannskål festet på ene burveggen og må han tisse, piper han så jeg går ut med han. Det er ikke bur som er et problem her. Han legger seg inn i det frivillig på dagtid også når han skal sove. 
    • Buret er veldig begrensende, og hunder bruker ulike liggestillinger og underlag for å regulere varmen i løpet av natten. Hunder ligger gjerne stille der fordi de ikke har noe valg. Hvis valpen må gjøre fra seg eller søler når han drikker så blir det fort vått og ubehagelig å ligge der også. Lykke til med kattetreningen, du har nok en jobb foran deg der. Selv om det har gått bra før så er individer forskjellige og har ulike grader av instinkter.
    • Ja, han visste at jeg hadde katter, men mente det ikke var noe problem. Og jeg har hatt både jakthunder og gjeterhunder tidligere og det har gått veldig bra. Valpen ligger fint i buret så jeg skjønner ikke helt hvorfor jeg skal endre på det? Buret står i stuen og valpen sover rolig hele natten der. 
    • Begynner å bli ei stund siden jeg hang på forum nå, ja 😄 dårlig til å sjekke svar og, ser jeg!  Det må jo bli kjøring, da!
    • Visste oppdretter at du hadde katter? Har de noen råd kanskje? Dette er jo en mix av raser som har notorisk høyt jaktinstinkt, så dette kan bli en stor utfordring. Her må det i så fall systematisk trening til med rotrening rundt kattene, belønning for å ignorere dem, og trygge områder for begge. Og det er fortsatt ingen garanti for at det går bra. Har du mulighet til å skille dem i ulike rom om natten så valpen slipper å ligge i bur?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...