Gå til innhold
Hundesonen.no

Her kommer jeg!


Ia

Recommended Posts

Skrevet

Hei, jeg er en jente på 11 år. Jeg er lillesøstra til Ane her på hundesonen. Vi (og mamma da :D ) har tollerene Solo (4.5 år) og Fibi (15 mnd), som er mor og datter. Solo bor hos Ane da. Nå trener vi agility med hundene og jeg går med Fibi.

Jeg har alltid vært veldig glad i dyr, men det er hund og hest som jeg er mest glad i. Jeg skulle gjort alt for å kunne ri, men jeg er allergisk så jeg kan ikke. ;)

På fritiden min, når jeg ikke trener hund, spiller jeg tverrfløyte og er med venner.

Skrevet

Velkommen hit til oss!

Håper du vil trives :D

Lurer du på noe så er det bare å spørre, og husk å lese forumets retningslinjer (oppe til venstre) ;)

Skrevet

Velkommen! :D

Deg har jeg både hørt om og sett bilde av! :D

Har ikke møtt Fibi men gleder meg til å gjøre det, Solo er jo bare nydelig!!! ;)

Skrevet

Hei, jeg er en jente på 11 år. Jeg er lillesøstra til Ane her på hundesonen. Vi (og mamma da :lol: ) har tollerene Solo (4.5 år) og Fibi (15 mnd), som er mor og datter. Solo bor hos Ane da. Nå trener vi agility med hundene og jeg går med Fibi.

Jeg har alltid vært veldig glad i dyr, men det er hund og hest som jeg er mest glad i. Jeg skulle gjort alt for å kunne ri, men jeg er allergisk så jeg kan ikke. :thumbs:

På fritiden min, når jeg ikke trener hund, spiller jeg tverrfløyte og er med venner.

Velkommen hit.Jeg er også allergisk mot hester,til min store ergelse,men jeg rir nå uansett hva mamma og pappa sier,he he.

Skrevet

Hei søstra mi. :) Velkommen velkommen. Nå syns jeg du kan komme hjem fra vinterferie sånn at du kan skrive litt her.. :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...