Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

VIlle kanskje oppdatert annonsen litt og skrevet litt mer om hunden. Mange er skeptiske til store hunder når det kommer til slitasje osv. (herjing inne, bjeffing bla bla). 

Guest Maries
Skrevet

Ville også tatt med om hunden er vant til å være alene hjemme, om den må være lite hjemme alene ville jeg tatt med det. Da jeg søkte i borettslaget mitt så tok jeg også med hvilken bakgrunn jeg hadde med hund, jobbet som instruktør bl a. 

Skrevet
VIlle kanskje oppdatert annonsen litt og skrevet litt mer om hunden. Mange er skeptiske til store hunder når det kommer til slitasje osv. (herjing inne, bjeffing bla bla). 

Ville også tatt med om hunden er vant til å være alene hjemme, om den må være lite hjemme alene ville jeg tatt med det. Da jeg søkte i borettslaget mitt så tok jeg også med hvilken bakgrunn jeg hadde med hund, jobbet som instruktør bl a. 


Takk for tips!
Da skal jeg oppdatere den litt etterpå :)

Sent fra min SM-G950F via Tapatalk

Skrevet

Min mor drev tidligere med utleie, og hun valgte uten unntak leietakere som fremstod som "sporty friluftsmennesker" med mye turbilder i annonsen. At man trener lydighet tror jeg ikke sier "hvermannsen" så mye, jeg tror kanskje jeg ville omformulert det til noe litt mer generelt. "Jeg er svært aktiv med hunden og har stor interesse både for organisert hundetrening og friluftsliv" eller noe sånt kanskje?

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...