Gå til innhold
Hundesonen.no

Troll varmedekken str.3 selges (300kr)


Recommended Posts

Skrevet

Troll varmedekken kjøpt nøyaktig her: http://www.troll-hundefor.no/webshop.aspx?pageid=32939&catId=15085&groupId=5010&Product=2054#products

Selges, da jeg fant det i et skap og kom på at hunden min er pensjonert fra vinterturer i fjellet. Dekkenet er kanonbra for en aktiv hund, med gjennomført kvalitetspreg. Det ble brukt ca 4 gang igjennom 1 vinter hos oss, og har absolutt null skader eller lyter. Ser helt nytt ut, i grunnen. I teorien bør det ikke være noen hundehår på det heller, siden det er et genialt stoff på dekkenet som ikke tar til seg skitt eller snø - men nå har det jo trossalt blitt brukt av en labrador. Så jeg kan ikke garantere at det ikke kommer til å være noen små svarte hår her og der på dekkenet :P 

Bilde tatt når dekkenet var nytt, og vofsen var sykt misfornøyd med valget. Man kan også se at dekkenet er i overkant stort til min Labrador.

Dekkenet er størrelse 3, altså 72cm lang. Labbisen min er ca 57cm lang i ryggen. Hun er rundt 28-30kilo.

"Størrelse 3 passer større hunder fra 26-35 kg. tilsvarende våre seler 5 og 6. Lengde fra nakke til halerot str. 3, ca 72 cm"

4241058773_1e033ba3b6_z.jpg

 

29097209576_b5ea64334e.jpg

 

Bilde tatt i dag.

Dekkenet befinner seg i Tromsø, så om noen Tromsøværinger vil hente det... It's right here! Ellers går det sikkert an å sende i posten på noe vis :)

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...