Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Mange dyrebutikker har ulldekken fra Richo som ikke er superdyre. De kommer i flere farger. Jeg kjøpte en fin i burberryetterligning, men dessverre var brystplaten for bred og lagde gnagsår på min hund.

Skrevet

Hund som hobby har nyllig fått inn canalana ull dekken de synes jeg ser gode ut å vet flere som har bra erfaring med de. Vurderer et selv. Kanskje ikke så rimelig akkorat da men :) Har prøvd et fra richo jeg syntes ikke det var nå særlig.

Skrevet

Jeg er veldig fornøyd med mitt Canelana ambassadør ulldekken. Det har god passform og dekker veldig godt. Men det kommer vel kanskje ikke i kategorien rimelig. Ellers er det vel Richo som har greie ulldekken, men de er noe firkantet for min smak. 

Skrevet

Ville heller gått for genser eller thermotrøye når det skal brukes under et annet dekken? :) 

Guest Belgerpia
Skrevet

Ullgenseren fra Lanullva er super å ha under annet dekken - jeg har det både til puddel og fralle. Ellers så har de også et ulldekken som har veldig bra passform og som er fint under annet dekken om du vil ha noe litt tykkere under. Lanullva sitt er ikke tovet, det er bare strikket. Ullgenseren er litt løs i strikken, dekkenet er fastere i strikken.
De er jo ikke direkte billige de heller da.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...