Gå til innhold
Hundesonen.no

Beste valpefor?


Pixie
 Share

Recommended Posts

Som tittelen sier, hva er etter din erfaring det beste valpeforet? Tørrfor/våtfor/vom?

Valpen fungerer greit på Eukanuba lam & ris men promper en del. Nå spiser han noe oppbløtt og noe tørt Eukanuba, han får litt Bonita våtfor, han får ris og grønnsaker og noe kokt kylling. Av godbiter får han Nature´s Menu, griseøre og tyggepinner av råhud. Han vokser som ugress, er hele 6 kg allerede (rasen har voksenvekt på 10-12 kg) men er ikke overvektig(vet. kjente over ham da vi var der for vaksine i går og syns han var helt fin). Han er mer stabil i magen nå enn da vi fikk ham, da var han ganske hard i magen på bare Eukanuba.

Har lest over trådene som er her men de omhandler for det meste voksenfor...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hva som er best kommer jo helt an på valpen, det er ganske store forskjeller. Det som er optimalt for noen funger overhodet ikke for andre. :) 

De to siste valpene her i hus har fått en kombinasjon av pro plan sitt valpefór med laks og v&h (både nr 25 og 33). Denne kombinasjonen er jeg veldig fornøyd med på disse to hundene. Valpen før fikk pro plan valpefór med laks. 

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...