Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Ziva er ei snill og trivelig tollertispe født 31.09.12 som jeg nå dessverre må vurdere å omplassere pga. endret livssituasjon som gjør at jeg ikke lenger kan gi henne det hun trenger og fortjener av mosjon og trening. Hun er en ukomplisert, miljøsterk og sosial hund som elsker kos og oppmerksomhet. ziva er ei ganske aktiv frøken og trives best når hun får bruke både hodet og kroppen. Hun er trent i spor og lydighet og håpet mitt er å finne noen som vil fortsette å trene med henne. 

Ta kontakt på pm for mer info. bilder og mer detaljert info om ziva finnes også på tollerziva.wordpress.com

 

Skrevet
8 minutter siden, Malamuten skrev:

Ånei :( Beklager ot, men klem til deg, håper det ordner seg til det beste :console:

Takk, dette er ikke noe gøy...

 

7 minutter siden, Raksha skrev:

Ååh det var kjempetrist å lese :(:hug: 

 

 

9 minutter siden, Malamuten skrev:

 

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...