Gå til innhold
Hundesonen.no

Digg på stranda i november! Aïda, Twiggy og Mirai


Recommended Posts

Skrevet
1 minutt siden, Tekopp skrev:

Åh, jeg digger disse bildedokumentasjonene du kommer med av hundene. Superfin gjeng og fine bilder :) 

Tusen takk! :ahappy: Det er stas at andre liker å kikke også, ikke bare den andre eieren og meg selv :lol: . 

  • Like 1
Skrevet
12 timer siden, Stine skrev:

Du tar skikkelig fine bilder! Og de tre kler hverandre veldig bra :D

Takk! Ja, merkelig nok :lol: . Det blir liksom staffene og "den der". 

52 minutter siden, SoppenCamilla skrev:

Det ser ut som om det er sommer! :o Men herlige bilder, igjen, og Skip kan kjenne seg igjen i å løpe grinende etter. Han sier, "Bare vent! Når jeg blir stor skal jeg løpe fra ALLE!" :D 

Hehe, ja, det varmet faktisk i sola! Rimelig kaldt i skyggen da, vi hadde på ulltøy under. Tar nok ikke lang tid før Skip henger på Mirai, eller eventuelt løper fra! Ååå det blir nedtur for henne..

2 minutter siden, Trixi skrev:

Så flotte hunder ❤

 

Helt subjektivt enig :D .

2 timer siden, Teserere skrev:

Fine bilder! Syns det var morsomt når Mirai at satt inn whippetgiret og dro fra Twiggy, og hun løp skrikene bak fordi hun ikke klarte å løpe like raskt :D

Det går faktisk ikke an å kjempe imot når whippetraptus setter inn! :lol:  Syns de leker fint sammen, er en god blanding av løping og litt snill bryting :) . 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
    • De er også varslere så jeg bjeffer dessverre lett.
    • Jaktinstinkt er litt ulikt hos ulike raser. Gjeterhunder, og jakthunder som er avlet for å "drive" vilt og jage på egenhånd har høyest jaktinstinkt og har lettere for å jage dyr. Jakthunder som er avlet for å samarbeide tettere med fører, som for eksempel retrieverene og spanieler som er avlet for å apportere vilt, har jaktinstinkt, men er også ofte lettere å kontrollere rundt dyr. Selskapshunder, vokterhunder og ulike andre raser har jevnt over mindre jaktinstinkt. Men opprinnelig har alle hunder noe jaktinstinkt, og det vil variere med individ også. Jeg tenker at du kan ha fordel av å kontakte en hundetrener som kan komme å se hundene og hjelpe deg med et opplegg for tilvenning så hundene kan lære seg å slappe av rundt kattene. Å bare la de stå og bjeffe og bråke vil gjøre det verre. Du må jobbe aktivt med at hundene skal slappe av når de ser kattene. Ideelt sett på god avstand først, og nærmere når de takler det bedre. 
    • Kan jeg spørre om hvilke hunderaser som har minst jaktinstinkt? Er det kun selskapshundene?
    • Jeg har ingen som kan ha hunden så de må være her
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...