Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet
Du er kjent med premiererosettes antar jeg?

Jepps :) ok rosetter, men opplever de litt "billig" inntrykk når pyntebåndene faller av osv..

Men de er under vurdering :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skrevet (endret)

Såvida inte kvalitén på silvi har förändrats drastiskt de sista åren så kan jag i vart fall gå i god för att de håller.

Endret av TrasselTrollet
  • Like 1
Skrevet

 

Det er de @Line nevner først ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:lol: Somsagt jeg husket ikke hvor de var fra, bare england :P

Skrevet

Husker ikke hva de britiske AGN har brukt heter, men kanskje @mokken eller @AnetteN gjør?

God kvalitet og veldig pene :)

 

Det er de @Line nevner først ;)

Det stemmer! :) Så vidt jeg vet har ikke vi erfart at pyntebåndene faller av de. Jeg synes i hvert fall de er veldig fine.

  • Like 1
Skrevet (endret)

Vet heller ingenting om pris, men jeg har to store, fine fra rosettfabrikken og to vanlige fra flaggfabrikken som holder godt :)

Edit: NKK har vell brukt Birdbrook tidligere?

Endret av maysofie
  • Like 1
Skrevet

Kaninhoppemiljøet (og enkelte avlsforeninger) bestiller mer eller mindre alle sine rosetteter fra Råhøjgård Rosetter :) Bestilte disse selv når jeg satt som hoppeleder i den ene klubben, og har vunnet flere stk på konkurranser. Syns de er kjempefine og god kvalitet! Jeg har heller ikke opplevd noe negativt, og veldig hyggelig folk!

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...