Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hvilken av de da? :P Var jo mange å velge imellom!

Rørlegger'n har disse som han bruker på skytebanen når han skyter med rifle. Er de greie? :) Vet ikke om det er noe forskjell på å skyte med rifle vs pistol i forhold til hvilke hørselvern som er best, jeg er helt grønn.

http://www.xxl.no/jakt/jaktutstyr/horselvern/peltor-sporttac-horselvern-jakt/p/9006140_1_style

Skrevet

Hvilken av de da? :P Var jo mange å velge imellom! 

 

Rørlegger'n har disse som han bruker på skytebanen når han skyter med rifle. Er de greie? :)  Vet ikke om det er noe forskjell på å skyte med rifle vs pistol i forhold til hvilke hørselvern som er best, jeg er helt grønn.

 

http://www.xxl.no/jakt/jaktutstyr/horselvern/peltor-sporttac-horselvern-jakt/p/9006140_1_style

De går helt fint :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skrevet
Hvilken av de da? :P Var jo mange å velge imellom! Rørlegger'n har disse som han bruker på skytebanen når han skyter med rifle. Er de greie? :) Vet ikke om det er noe forskjell på å skyte med rifle vs pistol i forhold til hvilke hørselvern som er best, jeg er helt grønn. http://www.xxl.no/jakt/jaktutstyr/horselvern/peltor-sporttac-horselvern-jakt/p/9006140_1_style
De har jeg, knallfornøyd :) De er jo laget slik at du hører folk som prater helt fint, men den demper smell og skadelige lyder. Du får enklere og billigere enn dem igjen altså, som er helt standard :) Edit: http://www.magasinet.no/jaktutstyr/hoerselvern/peltor-bulls-eye-i-hoerselvern
Skrevet

OT men pistolskyting er artig :D var på skytebane i Las Vegas nemlig :teehe:

Da håper jeg du hadde skikkelig lange negler med bling, kort trang utringa kjole og høye hæler :D

(Noen har sett litt mye på tv :teehe: )

Skrevet

Da håper jeg du hadde skikkelig lange negler med bling, kort trang utringa kjole og høye hæler :D

(Noen har sett litt mye på tv :teehe: )

Jepp, akkurat sånn :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...