Gå til innhold
Hundesonen.no

lady-fiona.moo.no


victoria_e

Recommended Posts

  • 1 month later...
Guest Per Olav

Nå har jeg mixa å fikset på siden min :)

http://www.lady-fiona.moo.no

Dere må bare komme med krittik,for da er det jo enklere for meg å gjøre den enda bedre :)

Signer gjerne gjesteboka :)

Med forbehold om at jeg bare har sjekket siden i FireFox og at jeg er vel for konservativ m h t slikt, men siden du spør ;) : Det positive er at siden lastes fort, - det er viktig for de som ikke har bredbånd eller ADSL. Det andre som jeg liker er at den er oversiktlig og grei. Det som *jeg* synes er negativt er at bakgrunnen tar fokus fra innholdet på sidene. Du har endel brutte linker (slik som her http://www.piczo.com/lady-fiona?g=4291868&cr=3 ) - noe som går igjen på flere sider, og jeg er litt usikker med hensikten med linken fra "I Love Fiona". "Tilbake-knappen" kunne kanskje være mere markert?

--

Per Olav

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har ikke så mye annet å si enn det Per Olav allerede har sagt, jeg synes flott at du har samme bakgrunn på alle sidene, og siden din er veldig oversiktelig og fin :)

Mange flotte bilder av Lady og Fiona.

Gjesteboken er signert, og ps: du må bytte ut buttonen som linker til meg, for navnet mitt er feilstavet på den du har...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 4 months later...

Fin, grønn, lay ;)

Ikke så veldig "utenom det vanlige", men man "trenger" jo ikke det heller!

Fine bilder inne på bildesiden, hihi - Lille Lady hoppet fint over de stokkene gitt :P

Takk for det! Nei det vet jeg men fargen skal snart endres :P

Hehe takk, Lady ja hun liker å hoppe over stokker i skogen hun :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Litt enig med Dog Lover, hva med å ha samme bakgrunnsfarge på dagboken som er på hjemmesiden? Personlig synes det jeg var litt ekkelt å ha den overgangen fra grønn bakgrunnsfarge som er på hjemmesiden til en hvit bakgrunnsfarge som er på bloggen :angry: Bare tips fra meg :( Kan hende at grønnfargen som er på bloggen ikke blir så kvass heller hvis du har en annen grønnfarge som bakgrunn :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...