Gå til innhold
Hundesonen.no

Utdanning fra fagskole?


Recommended Posts

Skrevet

Er det noen soniser som har tatt utdanning hos fagskole (via nett eller klasserom)? Hvilken utdanning tok du? Har du fått bruk for denne i ettertid? Var det lett å få jobb med kun ett års (evt to års) utdanning?

Var det verdt det, rett og slett? Eller føler du at du heller burde klint til med to år ekstra og tatt en bachelor? (Ja, jeg vet man kan ta det hos flere fagskoler, men jeg tenker mer på disse kjappe utdanningene).

Skrevet

Spørsmål: vgs her i byen har en tilknyttet avdeling som heter fagskolen, det er da for å få godkjent helsefagarbeider og lignende på vgs nivå, gjerne for folk som alt er i yrket.

Faller dette innafor, eller tenker du mer på ting som "Adam og evas frisørskole"?

Skrevet

Jeg tenker nok mer på rene fagskoler som har fag som helsesekretær, lønnsmedarbeider, it-konsulent ol. Men tar gjerne tips om andre muligheter også :)

Jeg vet ikke helt hva jeg evt vil hvis det skulle bli aktuelt så.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...