Gå til innhold
Hundesonen.no

NBSK & NDK Letohallen 25.-26. april


Recommended Posts

Skrevet

Hvorfor er det uten Siberian på søndag? Klubben har ikke sagt nei til noen i 2015, noe som har blitt opplyst i flere omganger i felles email (var pga forvirring om ant utstillinger pr rase, stor cert eller ikke osv). Den er også satt opp på terminlista, eller var i alle fall for et par dager siden.

Kommer i hvert fall på lørdag :-)

Skrevet

Hvorfor er det uten Siberian på søndag? Klubben har ikke sagt nei til noen i 2015, noe som har blitt opplyst i flere omganger i felles email (var pga forvirring om ant utstillinger pr rase, stor cert eller ikke osv). Den er også satt opp på terminlista, eller var i alle fall for et par dager siden.

Kommer i hvert fall på lørdag :-)

Ifølge NDK har dere sagt nei :P Men det går sikkert å rette opp, jeg skal videreformidle beskjed.

Skrevet

Finnes det noe info om gruppedommere?

Vi er rammet av sykdom akkurat nå, men så snart dommeransvarlig er på beina, kommer det gruppedommer-kabal.

Dommerlisten er oppdatert, slik at SH også stiller søndag.

  • Like 1
  • 1 month later...
Guest Jonna
Skrevet

Påmeldt lørdagen.

Talli debuterer i veteran. Jeg vet hun røyter ned i mai, så selv om jeg egentlig er på nattevakt den helgen så bare måtte jeg melde på :P

*sende Mail til arrangør og spørre om å være sist i ringen*

  • 2 weeks later...
Skrevet

Manuell påmeldingsfrist er nå mandag 30. mars - mens elektronisk påmelding ordinær frist er tirsdag 7. april. Om du er redd for at du skal glemme det i påska, må dere jo gjerne melde på i dag ;)

  • 2 weeks later...
Skrevet

På grunn av flere tilbakemeldinger om tekniske problem med NKKs påmeldingssystem, og etterslep etter påskeferien, har de to arrangørklubbene utsatt ordinær påmeldingsfrist til fredag 10. april. Det er derfor gode muligheter til fremdeles å bli med på denne dobbeltutstillingen, for de som har måttet gi opp underveis Uttrykksikonet smile

Ta gjerne kontakt om problemene vedvarer, eller ved andre spørsmål.

Skrevet

Har faktisk meldt på søndagen.

Er usikker på lørdag da jeg er litt ubestemt om jeg skal gå LP med Cina eller utstilling med Frost. Hihi.

Er dere i nærheten av belgerringen så kom bort å hils på

Guest Belgerpia
Skrevet

@SFX - vet du om det er noen mulighet til å få tatt siste elevarbeidet på ringsekretærutdanningen på utstillingen? Hvor sender jeg i så fall mail?

Skrevet

@SFX - vet du om det er noen mulighet til å få tatt siste elevarbeidet på ringsekretærutdanningen på utstillingen? Hvor sender jeg i så fall mail?

Jeg har ikke noe med ringpersonale å gjøre, men send en mail til [email protected], hun sitter med den oversikten. Det burde gå greit, jeg ser ikke for meg at vi har elever i bøtter og spann allerede ;)

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...