Gå til innhold
Hundesonen.no

utstilling i Letohallen 25. og 26. oktober


Recommended Posts

  • Svar 93
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nico endte på BIG3 Veldig bra kritikk og vi har innsett at vi MÅ begynne å trene.. At hun ble plassert i gruppa var mildt sagt overraskende.

Siller Jäger, Nora, Bella og Toril sin Pytt Pytt begge dagene

Jeg vurderer å melde på enten den helgen eller neste for at Nico skal få erfare hallen. Det er spesielt en dommer jeg gjerne vil ha kritikk på henne av, så dato avhenger av hvor og hvis han dømmer.

Skrevet

Jeg vurderer å melde på enten den helgen eller neste for at Nico skal få erfare hallen.

Det er spesielt en dommer jeg gjerne vil ha kritikk på henne av, så dato avhenger av hvor og hvis han dømmer. *vente spent på dommerlister*

  • Like 1
Skrevet

Når er de nærmeste dagene? Hilsen nysgjerrig :sleep:

Det lurer jeg på og :P

Ikke det at jeg engang skal på denna utstillingen, siden jeg er i England da. Men det begynner å irritere meg at det søren meg ikke går ann å få ut dommerlister i vettug tid!

Skrevet

Når er de nærmeste dagene? Hilsen nysgjerrig :sleep:

Purret jo på FB jeg, men virker jo nesten som de ikke er intressert i å ha påmeldinger før PM går ut :P

Men @TonjeM skal melde på Shy (om hun husker det) :P Og jeg stiller henne, første helgen hun har sjangs på NUCH!

Skrevet

Det lurer jeg på og :P

Ikke det at jeg engang skal på denna utstillingen, siden jeg er i England da. Men det begynner å irritere meg at det søren meg ikke går ann å få ut dommerlister i vettug tid!

Med tanke på at vi arrangerer samme helg og har hatt vår ute siden juni-ish er det fryktelig sent.......

  • Like 1
Skrevet

Øøøøhh.... tror kanskje de har undervurdert ett og annet - og at det står feil på en del - det ser ikke helt riktig ut :)

Noe er det iallefall, for selv om det trekker ut Sheltien i gruppe 1 så er det ganske mange i antall totalt som pleier komme.

Skrevet

Er det kun 9 dommere? Min erfaring er at det pleier å være ganske mange påmeldte (av min rase ihvertfall) på den utstillingen.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...