Gå til innhold
Hundesonen.no

Ditt yndlingsbilde fra 2005!


Basse

Recommended Posts

  • Svar 112
  • Created
  • Siste svar
Huff det er kjempe vanskelig å velge!!! Men tror det må bli dette:

hvemerhvor.jpg

Må bare si at jeg digget "super sauen" din. For en ull kvalitet :D Tror han må til produksjon sammen med Dale-sauen :):D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Av Raja så må det bli ett av disse. Selvom det nedereste ikke er så god kvalitet på viser det personligheten til Raja - alltid superglad :)

Raja 4 uker, juli 2005.

r14zi.png

Raja akkurat 6 mnd, 12. desember.

r24sb.png

Av andre hunder:

Pappa Kristoffer, Hexen House Narahn.

r31wo.png

Søsteren Amy 4 uker. Sover i armene til Ada (oppdretteren).

r40wb.png

En av tervueren brødrene 6,5 uke. Sover godt i gresset.

r52xm.png

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Loke har jeg ikke noen fine bilder av :D

Men det har jeg! :D

Tror vel dette er favoritt bildet mitt! :)

TurmedLokeogWachita042.jpg

Eller dette

TurmedLokeogWachita018.jpg

Eller dette

TurmedLokeogWachita003.jpg

:D

Men helt seriøst, så liker jeg dette veldig godt!

TurmedLokeogWachita040.jpg

Og se på blikket hans her... Love

TurmedLokeogWachita045.jpg

Digger den hunden!! 8)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Mine favorittbilder... Det er blitt så mange etter jeg begynte med digitalkamera. Jeg tør å prøve og feile, mere, og da blir det flere blinkskudd.

To jeg liker eldig godt, og har "for hånden"

Frisbee på jordet. Med dugg og frostrøyk:

Frisbepjordet.jpg

Meg og Tinka i farta: synes det er litt gøy, for man ser hvor konsentrert vi er, og at dommeren følger med på felta

1CARINA_O.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Oi! Jeg fant ut at jeg nesten ikke tok bilder av Yrja i 2005! :-o Og jeg har i hvert fall ikke orden på bildene mine etter at pc-en gikk i dvale... Får se å rydde litt i dem, men før det kan jeg jo vise et bilde som helt klart ble tatt i 2005. Ble ganske fornøyd med det!

p10100279zc.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...