Gå til innhold
Hundesonen.no

Hils på vår nye lille venn ;)


BareLinn
 Share

Recommended Posts

Dette er Junior.. Vi er litt usikre på datoen han er født,men tror han er ca 10 uker nå :)

Overtok han såpass tidlig av den grunn at han hadde blitt avlivd,om ikke.

Han spiser selv, er renslig og oppfører seg som kattunger flest.

Hopper og leker der han ikke har lov, klorer på klærne dine,og holder fest hele natta.

De første døgnene sov han med oss,men etter uttallige risper på tærne,måtte slaget gå tapt for hans del,og nå sover han alle andre plasser enn på soverommet :P

Junior er en helt vanlig huskatt, og resultat etter en usterilisert hunkatt.

Han var ikke vant til hund, men det tok 3dager,så var de bestevenner alle sammen! ;)

Han storkoser seg med "hundesøstrene" sine,og er ekstreeeemt kjælen på oss tobente ;)

Her er noen bilder av Junior'en vår, som lever livet glade dager på tunet vårt, sammen med oss og hundene :wub:

  • Like 6
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Såååå søt da.... kattunger er nok det nydeligste som finnes..og de galeste som finnes.... jeg tror grunnen til at kattunger er så vanvittig søte, er for at de lettere skal bli tilgitt det sinnsyke de finner på... det er helt greit å plukke ned en rufsete kattunge fra tapeten, eller løfte den ned fra gardinstanga...de er så søte at man tilgir de øyeblikkelig når de klorer og biter og spretter frem fra under senga når du står opp, for så å sette klørne i låret ditt og henge fast der til du får lirket den løs.... ahhhhhh... søteste små pelsmonster :)

  • Like 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...