Gå til innhold
Hundesonen.no

Herkules Cerberus L - dobbelt bilbur selges!


Recommended Posts

Finnkode: 49370036
Pris: 4500kr

Vi velger å selge vårt Herkules Cerberus L aluminum bilbur. Disse burene er kollisjonstestet med kollisjonsdukke opp til 55kg. Buret er brukt i en VW Passat 2007-modell, passer som fot i hose. Buret er blitt brukt til stor border collie, 57cm mankehøyde.

36_1617633771.jpg
Illustrasjonsfoto


Buret er knirkefritt, og lider ingen slitasje siden kjøp september/oktober 2013 enn et par riper fra valpetenner og noen centimeter av bunnmatten. Det ble montert hos forhandler og har ikke blitt gjort noe med siden den gang, annet enn at skilleveggen er tatt ut, denne kan selvfølgelig monteres inn og ut etter eget ønske. Nøkler til låsene, lastestropper og bruksanvisning medfølger. Under buret er det fra frabrikken montert borrelås slik at buret sitter godt i bagasjerommet uten støvmatte. Veggene er tette slik at støv og pels ikke transporteres ut i bilen, men gitterene øverst og i døren gir god luftsikulasjon. Pga materialene er buret forholdsvis lett. Bakveggen er lett skråstilt for god passform i stasjonsvogner.

Buret står i Melsomvik, Stokke.

Utvendig mål:
Dybde: 93,5 cm
Bredde: 96,5 cm
Høyde: 68,6 cm

Informasjon, mål, videoer og annet om burene finnes her:
http://www.norsktilhengersenter.no/hundebur_aluminium_herkules.html

Tilstand: Brukt

Pris kan diskuteres ved rask avgjørelse.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg leser og leser på disse brukskravene, men kan noen forklare meg med teskje hva en korthåret collie må ha? Og er det det samme som fks i Sverige?    Vi ønsker og jakte cert I Sverige, men da må brukskravet være på plass - jeg har fått det forklart- men jeg forstår like lite 😂
    • *Dobbelpost fjernet*
    • Ble utsatt for Evighetshunden/ (Tasseladden) på Instagram og ble syk av dårlig samvittighet for å fore med ~50% Farmina, som jeg trodde var et BRA for, men som hun rangerer nær bunnen, marginalt bedre enn RC og Hills. Føler meg bedre nå, etter å ha undersøkt litt om Købers, som hun mener er veldig mye bedre. Råfor på hennes måte er uaktuelt av praktiske årsaker, og pga trening foretrekker jeg minst 50% tørrfor.  Den nagende dårlige samvittigheten mtp hundens velvære i alderdommen, der riktig kosthold gjennom livet gjør en massiv forskjell.. Gjør det egentlig det? Golden retrieveren jeg vokste opp med på 80-90-tallet ble foret EKSKLUSIVT på Pedigree fra REMA. Han fikk mørk kokesjokolade som godbiter. Han var sunn og frisk og sprek og aktiv og glad til han var 12 år før han som eneste tegn på alderdom fikk vondt for å gå ned trappene fra 4. etg i blokk. Han ble avlivet som  13-åring fordi han ble syk av sorg da faren min, hans best buddy for life døde, og han var såpass gammel, så.. Pedigree, fra REMA, hele livet.  Jeg sier ikke at det er et bra for, jeg bare nevner det for å hjelpe om andre sliter med for-og-helse-angst.  
    • Ja,hun er sjekket,og som familiehund er hun helt super. Går veldig godt overens med små barn, knurrer aldri da. Har ikke vært hos instruktør med fokus på dette enda, har trent spesifikt på dette på ringtrening. Hun reagerte veldig på lyden ,kaos og andre hunder i starten,men der har hun klart å lande greit nå. Hun løper som en drøm i ringen,og alt annet føler vi er på plass nå, men det hjelper så lite når hun ikke takler håndteringen fra fremmede. Kanskje det går seg til med alder,men det er kanskje greit å kontakt en instruktør for mer generell trening,ja.
    • Har dere gått noe kurs, eller fått noe hjelp fra en instruktør eller adferdsekspert? Jeg tenker jo at hun er enda ung, men det er desto viktigere å ta dette tidlig før det blir et livsvarig problem. Jeg går ut fra at hun er sjekket hos veterinær for eventuelle smerter og ubehag.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...