Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Ettersom feriepengene tikket inn på konto ble det invistert i to nye hurrta vester til dyra, denne gangen i riktig størrelse!

Selger dermed min 2 år gamle redningsvest fra Hurrta størrelse 20-40 kg! Kun brukt et par ganger, men blitt litt blass i fargene på toppen ettersom brukeren har foretrukket å ligge i sanda istedenfor å være i det ekle vannet.

Ny pris var alt for mye slik at jeg har fortrengt det, men selges for 300 kr + frakt!

Hører til i Drammen og skal til Trondheim på NKK der om noen på veien, eller i omegn vil ha!

Guest lijenta
Skrevet

Jeg vil gjerne ha den/prøve den. Kommer forbi Drammen til fredag etter planen

Guest lijenta
Skrevet

Har fri den dagen, så bare si ifra når det passer :)

Da tar jeg kontakt på torsdags ettermiddagen for da vet ejg mer eksakt når jeg komemr forbi san hvis det er greit.

Guest lijenta
Skrevet

Fant du ut når? Er ikke opptatt i morra, og skal jeg ut tar jeg bare med vesten :)

ca 12 men kan du sende mobil nr så ringer j når j reiser fra BØ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...