Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har nå endelig henta meg bilbur og jeg har brukt wetbed i bunnen. Desverre ser det ut til at dette skaper såre albuer på min dalmatiner, såre albuer kan han også få av fleecepledd. Jeg antar han blir liggende mer på albuene nå med bur enn da han lå i bilen uten bur.

Hva kan jeg ha i bunnen som er mykt og uten friksjon/ikke lager såre albuer? Det bør være noe som ligger rolig og ikke har lett for å brette seg :)

Skrevet

Sånn Helly Hansen-matte man får kjøpt blant annet på felleskjøpet :)

Vet du hva den koster der? :)

Skrevet

Vet du hva den koster der? :)

Det er litt avhengig av størrelsen, men du kan sikkert regne en 500-lapp..

får stikke innom i dag å se :) men tror ikke de har størrelse som passer

Hva slags størrelse skal du ha da? Du kan få dem ganske store.. Jeg har ei i buret til Cruttet..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skrevet

Det er litt avhengig av størrelsen, men du kan sikkert regne en 500-lapp..

Hva slags størrelse skal du ha da? Du kan få dem ganske store.. Jeg har ei i buret til Cruttet..

Sent from my iPhone using Tapatalk

50 x 90

Skrevet

Jeg bruker ei dørmatte kjøpt på Ikea til kr.10 elns. Gummiert underside og skåret til slik at den passer burgulvet.

Skrevet

Har kjøpt billig madrass på Jysk som vi har skjært til og laget avtagbart trekk til.

Den er stabil nok til at ingen av hundene korver den sammen og blir liggende uten underlag.

Har vetbed over på vintern.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
    • Hvorfor er det så mange uoffisielle utstillinger nå enn for ca to år siden? Gjelder ingenting når det er uoffisielt? Blir det det samme som valpeshow da for voksne hunder?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...