Gå til innhold
Hundesonen.no

nettbutikk-joggesko


antonia
 Share

Recommended Posts

Er det noen som har en nettbutikk som selger joggesko å anbefale?

Jeg er på jakt etter nike shox, men finner det ikke i butikk, og har NULL erfaring med netthandeljungelen;p

Eller har noen en annen type sko å anbefale? Det MÅ være skikkelig demping i helen:)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg var helt på Nike Shox tidligere, helt frem til jeg prøvde noe annet. Er avhengig av gode sko, spesielt må de være gode for ankelen pga en skade og jeg var bombesikker på at det bare var shox som gjelder. Så var jeg litt gæren og kjøpte Nike lunarglide og det er mye bedre å gå med. Nå har jeg vel tre forskjellige Nike joggesko, og de er gode alle tre.

Shoxen er ekstremt hard i forhold til f.eks lunarglide. Tror også at Shox er utgått nå.

Anbefaler at du stikker innom f.eks XXL og forteller hva du trenger der. Prøv på, og finn noen som sitter godt. De veit der hvilke som har god demping og ikke. XXL er rimelige i pris også

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har bestilte ofte fra de. Har også sendt tilbake ting som ikke har passet. Aldri hatt problemer.

EDIT: det er joggeshop.com som står oppført i DB-saken, en side som ikke eksisterer, og joggeshop står ikke oppført hos forbrukerombudet. Det er i hvert fall ikke en falsk butikk. De ringte meg direkte da de ikke hadde en vare på lager, for å spørre om det var greit om de kunne sende noe annet, og likt, i stedet. Jeg har også mailet med Edward som driver joggeshop, og vil vel si det er en side jeg stoler på—noe også veldig mange løpeglade i Norge gjør. Men det er egentlig en dansk butikk.

EDIT 2: Oppført blant norges nettfavoritter hos Posten: http://nettfavoritter.posten.no/web_shops/joggeshop-no

Tror det er en annen side med likt navn som eventuelt har gått for å være useriøs. Kjenner flere som bruker joggeshop uten problemer.

Endret av Marjan
  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg var helt på Nike Shox tidligere, helt frem til jeg prøvde noe annet. Er avhengig av gode sko, spesielt må de være gode for ankelen pga en skade og jeg var bombesikker på at det bare var shox som gjelder. Så var jeg litt gæren og kjøpte Nike lunarglide og det er mye bedre å gå med. Nå har jeg vel tre forskjellige Nike joggesko, og de er gode alle tre.

Shoxen er ekstremt hard i forhold til f.eks lunarglide. Tror også at Shox er utgått nå.

Anbefaler at du stikker innom f.eks XXL og forteller hva du trenger der. Prøv på, og finn noen som sitter godt. De veit der hvilke som har god demping og ikke. XXL er rimelige i pris også

Jeg har 11par joggesko, der ett av de er nike shox! Og de er de skoa jeg får minst vondt i kneet av(avrevet korsbånd):) så jeg skulle så gjerne hatt et par til! Men som du sier så er det en utgått modell, så ingen butikker har:(

Men nå blir det shoxbestilling på nett:D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har 11par joggesko, der ett av de er nike shox! Og de er de skoa jeg får minst vondt i kneet av(avrevet korsbånd) :) så jeg skulle så gjerne hatt et par til! Men som du sier så er det en utgått modell, så ingen butikker har:(

Men nå blir det shoxbestilling på nett:D

Jeg så et godt utvalg av shoxene her i byen bare for en liten uke siden hos en av skobutikkene så noen butikker har de kanskje enda? :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Personlig er jeg veldig glad i bichon-rasene, selv om de krever litt klipping og børsting. Med riktig sosialisering og trening så er de fine familiehunder som kan være med på det meste. Om dere lener mot spaniel så synes jeg personlig at springeren er et bedre valg. Cockeren og de mindre (king charles og cavalier) har mye helseproblemer. De er fine familiehunder, men krever også litt pelsstell. Shetland sheepdog kan være et alternativ. Hvis dere ikke vil ha pelsstell i det hele tatt så ta en titt på dansk/svensk gårdshund. De kan bjeffe når det kommer besøk, går folk på veien, osv. men ikke noe mer enn de fleste andre små raser. De er glatthåret, men røyter da korte hår minst et par ganger i året, som er normalt for alle røytende raser. De er aktive og trenger både fysisk og mental aktivisering, og kan kanskje minne litt om beagle hvis det er utseende som trekker der. Mellompuddel eller dvergpuddel er morsomme og allsidige hunder, de må klippes/børstes.
    • Takk for utfyllende svar og gode råd!  Hvis vi skulle se på en mindre hund, er det noen raser du vil anbefale da?   Hvis vi lener mot spaniel: vil en cocker spaniel eller springer spaniel være et bedre valg? 
    • Har jobbet i kafé tidligere, og etter det jeg kan huske så benyttet vi oss av et spesifikt middel for å bløtlegge bestikk i noen minutter før steamer. Het vel «Dip-It» eller noe sånt.
    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...