Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Nå har @ noen skumle planer for meg, og det innebærer at jeg må lære meg å stille hund. :| Noen som vil være med å trene? Evt noen som vil lære meg dette, som bor i Osloområdet?

  • Like 2
Skrevet

Når passer det for dere? Og evt hvor? Jeg har ikke lappen, så greit om det er lett å komme dit med buss/trikk/tbane. Evt er det en fin slette på Kjelsås som evt kan gå an.

Skrevet

Jeg kunne også gjerne vært med på dette, men jeg jobber hele dagen og er ikke så innstilt på å busse i en time for trening etter det, så det får bli en spontan greie om dere mot formodning møtes i nærheten av meg en gang. :) Supert tiltak!

Skrevet

Skal vi prøve å få det til på tirsdag, da? Kl 19? Eller andre forslag? På Myrerjordet på Kjelsås (ved Myrerskogveien) er det vanligvis god plass, og ofte forstyrrelser. Kan være fotballtrening/kamp der, men det er jo greie forstyrrelser?

Skrevet

Tirsdager er den eneste dag jeg ikke kan.. :-/

Ja, men jeg tenkte det den uken som kommer nå, siden flertallet kan tirsdag og ikke mandag :)

Skrevet

Kl 19 tror jeg skal passe for oss :)

Klokka 19 i morgen tror jeg vi kan være med og :)

Så bra, da sees vi :D Vet du hvordan du kommer deg til Kjelsås, @Heidihj ?

Skrevet

Har ikke peiling :lol: Kjører bil da, men har noen en adresse?

Myrerskogveien 12, 0495 Oslo :) Eller, det er til Sparbutikken på andre siden av veien, da.

  • Like 1
Skrevet

Jeg klarer dessverre ikke å komme innover i dag. Er ikke i form, så klarte å sovne på sofaen. Mista alle de timene med lesing jeg må igjennom i dag. Beklager!

Men blir gjerne med neste gang om jeg kan :)

Skrevet

Jeg klarer dessverre ikke å komme innover i dag. Er ikke i form, så klarte å sovne på sofaen. Mista alle de timene med lesing jeg må igjennom i dag. Beklager!

Men blir gjerne med neste gang om jeg kan :)

Ok, det er greit :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...