Gå til innhold
Hundesonen.no

Khal Drogo & Legendary Leela


Wachita
 Share

Recommended Posts

Da var det endelig min tur og, til å lage en tråd her!

 

Khal Drogo er en tervueren hanne født 27 mars 2014 hos Kennel Nadjarah!

Han er etter IT CH Valkohampaan Batticuore og Nadjarah's Dora.

 

Vi har dog enda ikke fått han hjem, siden han er pr dags dato kun 5 uker gammel, men nå er det ikke mange ukene igjen!

 

Vi har vært og besøkt oppdretter to ganger til nå, første gang da de var 3 uker, og nå når de er 5 uker. Vi blir og å besøke de en gang til før han kommer hjem til oss (:

 

Pr nå har han meget sterke meninger om hva han vil, og er ikke redd for å si hva han mener. Han har også meget god lekelyst! Ut i fra informasjonen vi har fått så er han en veldig sosial gutt, ingen problemer med fremmede folk, noe vi selv merket første gang vi var på besøk, da han kom bort til oss før vi hadde satt oss ned omtrent. Han er og veldig flink å slappe av hvor som helst, og sover gjerne på fanget mitt om han har mulighet til de når vi er på besøk!

 

12478_10152388045085941_3766131289693976

5 uker gammel og vet å sove godt!

  • Like 14
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 311
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da var det endelig min tur og, til å lage en tråd her!   Khal Drogo er en tervueren hanne født 27 mars 2014 hos Kennel Nadjarah! Han er etter IT CH Valkohampaan Batticuore og Nadjarah's Dora.   Vi har

Kom nye bilder av valpene som er tatt i dag! Leela og Lobo, eneste hann i kullet!

Han ser ikke så veldig teit ut! Men han er egentlig veldig teit xD https://vimeo.com/116142930 Jakter på frost røyken som kommer når han puster xD

Posted Images

Jeg tror ikke jeg har sagt det til deg, men jeg DIGGER navnet. Såpass mye at jeg forteller om hunden til alle GoT-fans jeg kommer i snakk med... :D

Gleder meg masse til å nusse på :wub: Og jeg er så glad for at det endelig er deres tur til å få liten firfoting! :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Tusen takk alle! Det var så heldig å være et K-navn og oppdretter er også glad i GoT, så jeg fikk velge navnet, og da måtte det bare bli Khal! (: Søsteren hans heter Khaleesi ^^

Så utrolig skjønn! Blir noen lange uker fremover til dere får ham hjem? Vil se masse bilder! :D

Ja, det blir lange 3 uker! Heldigvis er oppdretter bare en busstur unna! Hun bor i Bergen hun og, så vi er ganske borstkjemte der for å si det sånn! :D

Nå sitter jeg på min maskin, så nå har jeg litt flere bilder fra han var liten og!

10157313_10152029902682341_8496926478865

19 dager gammel!

10258040_10152036765032341_7738414181637

2 uker!

10295744_10152043042592341_7635325047758

26 dager gammel!

I dag, 5 uker gammel!

10176083_10152388613105941_8232011712470

10277568_10152388613120941_2971356568407

10308211_10152388613115941_1447614133746

  • Like 5
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Liten dott :wub::wub:

Jaa, han er liiiiten! Han er mindre en søsteren sin og! Han er en skikkelig lillebror, en plagsom lillebror :D

Også har han mindre ører og litt smalere ansikt enn søsteren sin, enn så lenge hvertfall (:

Grattulere med Tervtott

Takk! :D

Så søt <3

Jaaa, han er supersøøøt! :wub:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Min første.. er noe som hører med i en dagbok, og i dag er det Edes første diare som er tema -_- Stakkars gutt. Han har vært så snill og god gutt så lenge nå, han fortjener ikke det der. Så snill og god at han valgte gå på badet og ha diare der mens jeg sov. Like a sir.  For å alltid se på den lyse siden av ting, å slippe vaske sofa og tepper og sånt er gull. Dette kunne vært meget verre. 
    • Min første.. er noe som hører med i en dagbok, og i dag er det Edes første diare som er tema -_- Stakkars gutt. Han har vært så snill og god gutt så lenge nå, han fortjener ikke det der. Så snill og god at han valgte gå på badet og ha diare der mens jeg sov. Like a sir.  For å alltid se på den lyse siden av ting, å slippe vaske sofa og tepper og sånt er gull. Dette kunne vært meget verre. 
    • Jeg kan være med i klubben, med bruksrase hann på 8.5 mnd. ..men for tiden er min veldig snill og god gutt. Det vil antakelig endre seg snart. 
    • På mandag ble faktisk Shero hele 12 år gammel. Han mener at gamle hunder ikke trenger å høre mer enn de vil. Han har også, i tillegg til å bjeffe på alt, begynt å bjeffe på ingenting. Men fremdeles ung i sinnet og elsker å leke.
    • Spurte aldri etter tips jeg luftet frustrasjon 😅 han begynte just læringen når jeg skrev og det var bare starten av turen med en unghund😅 men ja han lærte fort på under en uke kanskje når jeg bare dreit litt i naboen og trente. Må legge til at han heller ikke har bodd her lenge da han er omplasseringshund så man må ikke bare tenke ting før man vet alt 😊 har trent flere hunder til og gå i bånd og det er imidlertid hva de lærer av og det var det som funket på han. Min gamle hund lærte ikke sånn men det er jo personlig 😊 setter pris på dere tar dere tid til og skrive så masse uansett da! Vist dere har tips til kattejaging tar jeg det i mot 😂 det er våres store prosjekt i livet 😂 prøver og rose han når han er rolig men med engang belønningen er borte er også hunden rett med katten 😅  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...