Gå til innhold
Hundesonen.no

Lykkekullet - Et Whippetkull blir til... Igjen :-)


Recommended Posts

  • Svar 205
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

6 stk. 4 tisper og 2 hannhunder født etter Emprezy Adamant Design x Courtborne Scorpio idag! Da er vi ferdige, Lykke og valpene har fått det reint i kassa og nå sover de hele gjengen. Det hele

Det første døgnet har gått over all forventning, Lykke kom inn på soverommet vårt et par ganger i natt bare for å sjekke at vi fortsatt var der, og ikke hadde etterlatt henne med 6 valper på egenhånd.

Med drittnett for tida (frem til søndag) tar det en evighet å laste inn bildene her, så det fikk bare bli et lite utvalg som får kommet seg med. Valpene er i dag 3 dager gamle og det hele går på s

Posted Images

Skrevet

Mulig jeg sitter her med tempfallet nå.... Falt over en halv grad, ligger nå på rett under 36 grader. Skal måle igjen om en time eller to for å se om den faller mer. :frantics::w00t:

Skrevet

Mulig jeg sitter her med tempfallet nå... Falt over en halv grad, ligger nå på rett under 36 grader. Skal måle igjen om en time eller to for å se om den faller mer. :frantics::w00t:

Forventer at du omtrent putter PCen oppi valpekassa for å få oppdatert oss altså :D

Skrevet

Tempen er på full fart oppover, litt pesing innimellom og har startet oppblokkingen uten tvil. Vi får se hva som skjer utover dagen og i natt :D

Dag 61 idag

IMG_2661_zps0dd85190.jpg

IMG_2638_zps5f07a664.jpg

IMG_2610_zps6d3690c6.jpg

  • Like 2
Skrevet

Ja, nå har nr 6 kommet - ny tispe på 390gram. Prikk lik Lykke:-)

Lykke begynner å bli veldig sliten og har litt problemer med disse gigaene på slutten. Det er 1 eller 2 igjen

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...