Gå til innhold
Hundesonen.no

Treningskompiser rallylydighet/lydighet Oslo


Recommended Posts

Skrevet

Jeg har tenkt å starte med rallylydighet (bare for gøy) og har planer om å trene to-tre ganger i måneden organisert, og trene selv en dag i uken. Jeg er helt fersk innen rally, bare så det er sagt med en gang :) Er det noen som trener alene som har lyst å trene sammen med noen?

Jeg tenker område å møtes er Sinsen, Storo, Sagene, Ila, Sandaker..

Send meg en melding hvis dette kunne passe :)

Skrevet

Jeg poster jevnlig her på forumet når jeg har tenkt å trene, og trener som oftest rally. Det er bare å dukke opp. Har en liten plan om å trene på Tøyen eller Løren i morra, om Odin er i form igjen. Kan si fra i morra om du er interessert.

Oslo og omegn hundeklubb har faste rallytreninger i sommerhalvåret, og trener innendørs annenhver fredag i hallen på Sinsen (LP/rally egentrening).

www.sidevedside.webs.com har flere rallykurs på alle nivåer, superflink trener som har fått oss til snart opprykksklare til elite. :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...