Gå til innhold
Hundesonen.no

Nettside for anmeldelser av nettbutikker


Recommended Posts

Skrevet

Holder på med litt julegaveshopping, og har så utrolig lyst til å kjøpe "Man Bowl", en morsom skål, til en kompis. Jeg finner den ikke på noen av sidene jeg har kjøpt fra før, og vil helst kjøpe fra et sikkert nettsted.

Har dere noen go-to sider for anmeldelser/vurderinger av nettsider? Finner noen, men jeg synes det er negativt uansett hvilken nettbutikk det er snakk om. Mulig det er dårlige nettbutikker, men hadde vært greit med en nettside som hadde mange brukere.

Må vel kanskje ty til å lage den ebay-kontoen jeg burde lagt for lenge siden, og sette meg mer inn i hvordan ebay funker. :P

Skrevet

Kjenner ikke til slike sider, men kan anbefale MiniInTheBox.com har bestilt derifra selv, samt kjenner mange som har bestilt der. Så og si ingen problemer, ingen som har med siden og gjøre. (Derimot har selskapet som håndterer shipping og levering tullet det til en gang for oss)

Skrevet

De sender dessverre ikke til Norge. :hmm:

Fant et par på ebay nå.

Jo da! Amazon sender til Norge. :) Bestiller stadig vekk jeg.

Skrevet

Tror ikke de sender alt til Norge, klarer ikke å kjøpe den skålen.. :blink:

Jeg tror det varierer etter varen man kjøper og hvem som er selger. I hvert fall fra Amazon.com er det en del begrensninger, .co.uk pleier å være enklere, men tror det er noen begrensninger der og dessverre...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...