Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har opprydning i filmsamlinga, og det er en del filmer jeg kunne tenke meg å bli kvitt.


Sesong 3 og 4 er solgt, så sesong 1 og 2 er til salgs for kr 100,-

350,-

250,-

10,-/stk

20,-/stk

Har også komplett Charmed til 500,-

Filmene er meget pent behandlet og er selvsagt uten riper. Noen er ikke åpnet heller.
Har flere filmer som også skal vekk, må bare gå gjennom dem, så bilder kommer i morgen.

Seriene ønskes solgt komplett, prisen er for alle sesonger.

Skrevet

Kan jeg dele opp Castle? For i såfall er jeg veldig interessert i sesong 3 og 4. Mente du 200,- for de 4 samlet eller 200 pr stk?

Och, har du sesong 5 av Fringe også? For jeg er interessert i de også :)

Skrevet

20,-/stk

50,-

lydbok: 20,-

300,-

lydbok 20,- (boksen er ikke helt i form)

50,- for alle 3

lydbok 20,-

lydbok 20,-

50,- (u.tekst)

Vurderer også å selge Bones s1-8 for 500,-

Skrevet

Klarer ikke å lese coveret, men er "Bloodline" basert på boka til Sidney Sheldon?

Nei. Det er denne

Kan jeg dele opp Castle? For i såfall er jeg veldig interessert i sesong 3 og 4. Mente du 200,- for de 4 samlet eller 200 pr stk?

Och, har du sesong 5 av Fringe også? For jeg er interessert i de også :)

Jeg vil helst selge komplett, men, om ingen er interessert, så burde det går greit. Mente 200,- for alle fire.

Fringe hoppet jeg av halveis i sesong 4, så jeg skaffet meg aldri nr 5.

Skrevet

Da slenger jeg den i bilen og tar den med.

Har du nr mitt fortsatt eller skal jeg PMe deg det?

Har det fortsatt. :) Kan melde når jeg er på D4A. :)

  • Like 1
Skrevet

Jeg vil helst selge komplett, men, om ingen er interessert, så burde det går greit. Mente 200,- for alle fire.

Fringe hoppet jeg av halveis i sesong 4, så jeg skaffet meg aldri nr 5.

Jeg tar gjerne sesong 3 og 4 av Castle + alt du har av Fringe :)

Jeg skal begge dagene til D4A

Ah. Synd. Samler på de nemlig.

Men jeg tar gjerne X-files! :D

Noooooo, du var før meg :sint_01::rofl:

  • Like 1
Skrevet

Har også Varg Veum: Samleboks1 som inneholder

-bitre blomster

-tornerose

-din til døden

Samleboks3 som inneholder:

-skriften på veggen

-svarte får

-dødens drabanter

enkeltfilmer:
-begravde hunder

-kvinnen i kjøleskapet

-falne engler

Disse er på DVD og jeg kunne tenkt meg 200,- for alle sammen.

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...