Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Den var skikkelig fin! Synd jeg har hannhund :P

Og lydighetsvesten til Hurtta er forresten dritdigg :) Jeg elsker ihvertfall min og angrer ikke et sekund på at jeg kjøpte litt dyrere treningsvest.

Ja, det var den! Syns den var veldig fin, men skulle likt å prøvd den på valpis før jeg kjøpte den. Får se om jeg kan finne en butikk som har den, men det er ikke lett vil jeg tro.

Åh, så bra! Har hørt så mye forskjellig om den, noen liker den godt mens andre ikke liker den i det hele tatt. Lommene foran er ikke for små? At det lett faller ut godbiter?

Skrevet

Åh, så bra! Har hørt så mye forskjellig om den, noen liker den godt mens andre ikke liker den i det hele tatt. Lommene foran er ikke for små? At det lett faller ut godbiter?

Ikke hatt noe problemer med at godbiter detter ut nei, og kan ikke se hvordan det skulle skjedd.

Liker at det er lommer på utsiden av godbitlomma også.

De er romslige nok for meg også.

  • Like 1
Skrevet

Ikke hatt noe problemer med at godbiter detter ut nei, og kan ikke se hvordan det skulle skjedd.

Liker at det er lommer på utsiden av godbitlomma også.

De er romslige nok for meg også.

Da må jeg nok få kjøpt meg en sånn en til kurset jeg forhåpentligvis har fått plass på i oktober :D Er den stor i størrelsen eller funker det greit å bare bestille størrelse etter målene som står på hurrta sine sider? :)

Skrevet

Da må jeg nok få kjøpt meg en sånn en til kurset jeg forhåpentligvis har fått plass på i oktober :D Er den stor i størrelsen eller funker det greit å bare bestille størrelse etter målene som står på hurrta sine sider? :)

Jeg syntes den er passr stor, alltid pleid å være medium men i denne har jeg small. Jeg er vel ca 165cm og 74kg.
Skrevet
Jeg syntes den er passr stor, alltid pleid å være medium men i denne har jeg small. Jeg er vel ca 165cm og 74kg.

Ok, takk for hjelpen! Da blir det treningsvest på meg så fort jeg får penger på konto :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Skrevet

Jeg har lyst på og trenger en vanntett og vindtett dress til lillefrøkna nå som det går mot høst og vinter. Men jeg vet ikke hvilken jeg skal kjøpe. Har enten lyst på denne fra hurrta:

attachicon.gif20137641-origpic-483863.png

Eller denne fra dogs of norway:

attachicon.gifhundeutstyr_dogs_of_norway_parkdress_0.gif

Jeg syns hurrta sin er finest, men den fra dogs of norway har strikk nederst på beina som går an å justere. Det har ikke hurrta. Også vet jeg ikke helt hvordan dressen fra hurrta er i forhold til lengde på bein og i størrelse, den andre vet jeg at passer til en puddelfrøken.

Åh, valgets kvaler!

Også har jeg lyst på y-sele og lydighetsvesten fra hurrta også.

Har ein anna hurtta dress til min bomullsdott, og eg sjølv syns Dogs of Norway dressen er tusen gangar betre! :)

Skrevet

polar_vest_002_2_1293.jpg

Så hvis noen har en liggende i størrelse medium som ikke blir brukt,så gi meg en PM :D (Trenger ikke være oransj)

Og hvis noen har Orange i xl som de ikke bruker, så pm meg :whistle: måtte herme litt, for jeg ønsker meg også denne :teehe:

  • Like 1
Skrevet

polar_vest_002_2_1293.jpg

Så hvis noen har en liggende i størrelse medium som ikke blir brukt,så gi meg en PM :D (Trenger ikke være oransj)

har faktisk to i medium, ingen blir brukt. send meg pm? :)

  • 1 month later...
Skrevet

Dumt å gå inn på animail sine sider :rofl: Jeg hadde endelig tenkt til å kjøpe treningsvest derfra, men jeg blir jo fristet av alt det andre som er der også.. Og selvfølgelig var det salg på et par andre hurtta produkter også. Jeg er så svak for Hurtta sine ting, syns alt ser så fint og praktisk ut :drool: Aiaiaiaiai, hvordan skal dette gå...

Det er salg på både dette:

vinterr_d_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_3.jpg

Og dette:

hurtta_outdoors_ultimate_warmer_raspberr

Skrevet

Lp hinder.

Mørkt Turkist hunter halsbånd og kobbel.

Hundehus.

Ikke det justerbare hunter halsbåndet tilfeldigvis?

Jeg ønsker meg et sett med skåler til foringstid, slik at jeg bare kan kaste de i oppvaskmaskinen når jeg er ferdig.

LP-hinder ønsker jeg meg også, ihvertfall når Tetris nærmer seg alderen der det trengs.

CollarMania halsbånd når Tetris er utvokst.

Jeg er glad for at mye må vente til jeg har en fullt utvokst hund i hus.

Skrevet

Ønsker meg ruta, kløv til fjotten, dress til fjotten og gode potesokker som sitter godt.. Er lei av å måtte trekke opp sokkene hans hele tiden :P her slår kulda inn for fullt snart tipper jeg, så må vel gjøre noe med det snart :P

Skrevet

Jo :)

Det har jeg liggende med spenne i metall, husker ikke helt størrelse men på strammeste passet det kortis valp så kanskje 30cm på strammeste.

Det kommer ikke til å bli brukt mer her i gården.

Jeg snakker altså om det i nylon.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...