Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg ønsker å selge min Sony Xperia Z, lilla. Den ser slik ut (illustrasjonsfoto):

post-11567-0-84300200-1379334603.jpg

Telefonen ble kjøpt ny i juli, og kvittering følger med. Det gjør også originalboks og alt originalutstyr bortsett fra ørepluggene som jeg har klart å miste.

Mobilen funker kjempeflott, og jeg selger den kun fordi jeg ønsker å kjøpe Samsung Note 3 som kommer senere denne måneden. Siden den mobilen kommer 25.09, så vil jeg ikke shippe mobilen før den dato.

Mobilen er pent brukt, det eneste som vises er noen få riper oppe i venstre hjørne. Den er vanntett og passer dermed perfekt til turbruk nå i høst.

Selges for 3000,- (kjøpt ny for godt over 4000,- for to måneder siden) + frakt. Evt. kan den hentes i Sandnes/Stavanger.

Jeg kommer til å legge denne ut for salg flere steder når det nærmer seg 25.09, men tenkte å prøve her først. Førstemann til mølla! :)

Skrevet

Også lilla! :|

Men jeg har jo akkurat kjøpt ny telefon.. Hmm, tenke på om det er verdt det siden den er lilla :icon_redface:

Lilla er mer sjelden enn svart og hvit. Du kan lade den i en dockingstasjon hvis du vil, og den er også lilla. :sleep:

Skrevet

Hvis noen lurer på kvalitet når det gjelder kameraet på mobilen, så kan de ta en titt i bildedagboken til Ozu (peker på signaturen for lenke). Alle bildene som er tatt på side 4 i den tråden er tatt med denne mobilen.

Skrevet

Lilla er mer sjelden enn svart og hvit. Du kan lade den i en dockingstasjon hvis du vil, og den er også lilla. :sleep:

Jeg er over gjennomsnittet glad i lilla, og kan ofte finne på å kjøpe meg noe jeg ikke trenger bare fordi det var lilla... Nå er det ikke mer enn 2-3uker siden jeg kjøpte meg ny(hvit :| ) telefon, så shhhhhhht :aww:

Skrevet

Jeg er over gjennomsnittet glad i lilla, og kan ofte finne på å kjøpe meg noe jeg ikke trenger bare fordi det var lilla... Nå er det ikke mer enn 2-3uker siden jeg kjøpte meg ny(hvit :| ) telefon, så shhhhhhht :aww:

Men når den nye telefonen din er så ny, så får du nok lett solgt den til en god pris. I hvert fall det samme som jeg skal ha for min, så da får du en lilla "i bytte" :sleep:

Skrevet

Men når den nye telefonen din er så ny, så får du nok lett solgt den til en god pris. I hvert fall det samme som jeg skal ha for min, så da får du en lilla "i bytte" :sleep:

Jammen, ikke gi meg slike ideer da! Shhhhhht :lol:

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
    • WOW!! Grattis😍🥳 Superbra jobba!!
    • Gratulerer så mye. 👏🤩
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...