Gå til innhold
Hundesonen.no

Ålreit spisested i Oslo.


Ozzy
 Share

Recommended Posts

Skal en tur til Oslo med stemoren min på Onsdag og vi trenger nok noe mat i løpet av de timene.

Er overhode ikke kjent i Oslo, og vet såvidt hvor Karl Johan er :lol: Hun er litt bedre kjent, men ingen av oss er faste besøkende i hovedstaden.

Noen som har forslag til et hyggelig sted å spise lunch/middag uten at det koster skjorta? Gjerne et sted som vi kan sitte ute og som har god kaffe, men ikke en nødvendighet. Men vil ikke spise et sted som er superpopulært så vi må vente på bord eller noe sånt :) Også må det være greit å finne frem :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Tenger ikke være rimelig, men jeg gidder ikke betale dyre dommer for å spise :lol: De har god mat i Tønsberg også, hvis jeg gidder å betale for det :) Er bare fordi vi trenger noe mat, som smaker godt og er et hyggelig sted å spise uten at jeg bruker alt for mye penger :)

Men Hard Rock Cafè og TGIF er ikke veldig aktuelt, har spist i de resturantene flere steder her i verden og tror ikke at Oslo sine restauranter er bedre enn de jeg har spist på før :P

(Og for å ha sagt det aner jeg ikke hvordan Oslo er prismessig. Regner med at de greie sentrums-resturantene ligger på samme priser som på brygga her? )

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...