Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet
 

Den der må jo være genial på varme sommerdager, men siden de ikke hadde den i camo på canis får dikke penga mine *sutre*

+ at ingen vester passer meg :-P
Skrevet

Hvor bestilte du? Jeg venter på at de skal få inn min størrelse på canis :)

Jeg vil også ha! :P

Canis kan ikke levere før i august fikk jeg på mail i dag, så da har Anette bestilt fra HelsiTar i Finland. Og hun skal høre hvor lang leveringstid de har, og slenge med en for meg også på bestillngen om de kan levere før ferien :)

Skrevet

Jeg vil også ha! :P

Canis kan ikke levere før i august fikk jeg på mail i dag, så da har Anette bestilt fra HelsiTar i Finland. Og hun skal høre hvor lang leveringsttid de har, og slenge med en for meg også på bestillngen om de kan levere før ferien :)

Takk! Jeg må jo ha den før sommerenferien. Kan dere holde meg oppdatert om hva de svarer? :ahappy:

Er det ingen andre i Norge eller Sveige som selger de? :)

Skrevet

Takk! Jeg må jo ha den før sommerenferien. Kan dere holde meg oppdatert om hva de svarer? :ahappy:

Er det ingen andre i Norge eller Sveige som selger de? :)

Ringerike Hundesenter selger dem, men de har bare L igjen fikk jeg høre av ei som har kjøpt sin der.

Sier fra når jeg får svar fra Anette jeg, med mindre hun er raskt ute og oppdaterer her også :)

Det er liksom nå og utover i ferien at jeg også trenger den.

Guest Jonna
Skrevet

Hvilken størrelse har du? Brukte de lang tid på å sende?

XS og den er romslig så jeg bruker den vinter også.

Aner ikke med sending, kjøpte den når jeg var i Finland på utstilling.

541153_10152659968905464_1646938297_n.jp

Skrevet

XS og den er romslig så jeg bruker den vinter også.

Aner ikke med sending, kjøpte den når jeg var i Finland på utstilling.

541153_10152659968905464_1646938297_n.jp

Den så veldig grei ut! :ahappy:

Litt overrasket over at du ikke har den med turkise detaljer da... :P

Guest Jonna
Skrevet

Den så veldig grei ut! :ahappy:

Litt overrasket over at du ikke har den med turkise detaljer da... :P

De hadde ikke den i rett str :no:

Skrevet

De hadde ikke den i rett str :no:

Den sto fint til buksa da! Jeg sliter veldig med å velge farge... jeg får litt angst av å vite at det kanskje ikke matcher, hva om jeg kjøper rosa og skal ha på orange t-skjorte :frantics:

  • Like 2
Skrevet

Haha, verre enn meg du, Margrethe :D Fikk lyst på en sånn vest med turkis. Hundene har turkise detaljer på en del av utstyret sitt og jeg har turkis genser og grå genser med turkis skrift med hundenes navn på. Men er det sånn blå turkis eller ordentlig turkis (altså med litt grønt)? Fine vester!

Skrevet

Jeg har bestilt for lenge siden og fikk mail i dag om at de ikke kom til å klare å levere det før ut i august. Så jeg har nå avbestilt og prøver å finne det hos noen andre. Jeg trenger det jo til ferien liksom :P

Hvordan går det for seg da? De ligger jo inne på nettsiden med lagerstatus på omtrent alle varianter og farger :huh:

Eller var det de i Microfiber? For der ser jeg at den ligger inne kun i xxs.

Skrevet

Jeg har et belte som jeg kjøpte på NILLE for noen år siden, det er egentlig et reisebelte som har lommer foran og bare et belte bak, ergo det blir ikke varmt bak siden det ikke er dekket til der. Denne er helt perfekt for meg, tror de har den fortsatt i butikkene sine :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...