Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Finfin dag! MEd litt bortglemte fotoer mot slutten av dagen :whistle:

8 ish.. Tiiidlig.. Slumre litt til..

bilde-8_zps9aeeedea.jpg

10ish.. Mana "Pååå tide å stå opp nå kanskje mamsen?"

bilde-1-1_zps22b54ed8.jpg

11ish... Lage kakerøre!

bilde-2-1_zpse05e6e16.jpg

12ish.. Fôre bikkja litt

bilde-3-1_zpsd180704b.jpg

13ish.. jobb!

bilde-4-1_zps2ba9cad8.jpg

14ish.. Klamt og ekkelt på jobb.. vifte <3

bilde-5-1_zps0926001d.jpg

15ish.. HVORFOR MÅ folk henge hengrne feil vei? Det strider mot all foruftighet jo! For ikke å snakke om at man som perfeksjonist får vondt i kroppen av å se sånt :P

bilde-8_zps8a024d54.jpg

16ish.. Rydde etter rotete kundeeeeer..

bilde-7-2_zps2be56050.jpg

17ish.. Ikke så bra salg idag.. Jeg er den grønne streken :D Nok en rolig dag på Tveita senter..

bilde-6-2_zps4f2f3123.jpg

18ish.. 130 kr i diff! Men det var fordi vi hadde for lite i kassen enn det vi skal ha så null stress. Kassen stemte altså likevel. Men en diff på 0 er alltid det beste!

bilde-9_zps7cb2b80f.jpg

19ish.. Ferdig dusjet og kaka er pynta! OMNOM!

bilde-10_zpse7f1f767.jpg

20ish.. Vi er godt igang med bursdag! Jeg har fått gaver og!

bilde-11_zps25a96504.jpg

21ish.. Ciiiider... <3

bilde-12_zps65ff53e4.jpg

Resten av kvelden ble av ymse, ikke mistenkede årsaker glemt.. Kremt.. :whistle:

  • Like 5
Skrevet

Haha takk! Improvisert kakemonster :lol: Har bursdag idag :) Jeg skal bruke hele dagen på å tegne, se film og serier, gå tur og spise godis!! :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...