Gå til innhold
Hundesonen.no

N uch Joyland's Friends Enough- sheltiekull nr 2


Recommended Posts

Skrevet

Hei,

Nå er det lenge siden jeg har vært noe aktiv her, men nå er det tid for min kjære Phoebe sitt andre kull, og det vil jeg gjerne dele med dere :) Hvis alt går etter planen blir det valper etter Joyland's Friends Enough (phoebe) og Joyland`s magic touch (Messi) om et par mnd. Dette blir utrolig spennende! Forhåpentligvis beholder jeg en liten tispe selv, klarer nesten ikke vente :D

Phoebe

IMG_0384_zps86a040ad.jpg
IMG_0374_zpsa3eee35d.jpg
1234198-2_zpse7f9d8cc.jpg

Messi
MESSI_zps064e436a.jpg

  • Like 6
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet

Åååååh den gutten til venstre i det bildet av guttene - så utrolig vakker :wub: Ble helt forelska i ham jeg :D Alle fire er jo fantastisk fine men det var noe med ham altså :wub::wub::wub:

Skrevet

Du er ikke alene om å falle for han, han er helt nydelig❤ han har en helt herlig personlighet også, så vurderer nesten hannhund i stedet altså ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...