Gå til innhold
Hundesonen.no

Billige spill, filmer, serier, bøker


ToneS
 Share

Recommended Posts

529664_10151353738634471_2051509475_n.jp

House of night serien (de første 7 bøkene.) Det er bare de første 4 som har blitt lest, resten er som ny. Nå er jeg veldig forsiktig med bøkene mine, uansett om jeg leser de eller ikke - så de som er lest ser ok ut de også. Men det er jo pocketbøker.

Ser de koster ca 100kr for hver bok på ark blandt annet, selger de da for 50kr pr. stk. Eller alle samlet for 250kr.

526604_10151353738674471_2008243786_n.jp

Wicked bøkene (alle 5). Har bare lest første boken. De andre er som ny. Det er to bøker hver i de første to bøkene, hvis dere skjønner hva jeg mener :P Pocket dette også. 100kr pr bok i butikken der også, så selger de for 50kr pr. stk. eller 100kr samlet

557953_10151353738764471_964764021_n.jpg

StarShine Legacy spillene (Pennyklubben FTW! :lol: ) Samlet 50kr. Eller hver for seg: 20kr pr. stk.

61711_10151353738834471_2047345525_n.jpg

ZooEmpire - 39kr på CDON.

Sim Town - Finner ikke pris

50 kr samlet, eller 20kr pr. stk.

521871_10151353738919471_597372301_n.jpg

3 Sims1 spill - 30kr samlet, eller 10kr pr. stk.

The sims 2 - 50kr (?)

The Sims - Tropiske Historier - 50kr (?)

Samlet for alle 5: 100kr

600797_10151353739024471_653295805_n.jpg

Weeds sesong 1-4. Pent brukt men litt småskader i noen av kantene på pappen.

De koster 100kr pr. stk. i butikken. 50kr pr. stk. Eller 300kr samlet :)

11197_10151353739079471_87980441_n.jpg

Mr. Saturday Night - 220 kr i butikk. 80kr her

Twilight - Limited Special Edition - 50kr (?)

Begge pent brukt og ser helt nye ut. Kun sett en gang. Samlet 100kr

379608_10151353739164471_1031512109_n.jp

The office sesong 1 (Amerikansk sone, sone1 tror jeg det er) 100kr

Six Feet under sesong 1. 100kr

Begge ser helt nye ut og man kan ikke se at de er brukt. Samlet 150kr.

538091_10151353739209471_1467984310_n.jp

Little Britain sesong 2 og 3. 60 kr pr. stk. eller 100kr samlet

Pent brukt

Jeg er ikke så veldig god til å prissette. Det er derfor lov til å komme med forslag :P Også, hvis du vil kjøpe blandet fra flere bilder kan jeg tilby en annen (billigere) pris.

Og ja, kjøper betaler porto :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg hadde de tidligere, og det er så koselig å spille gamle spill igjen/lese gamle pennybøker :P

Helt enig, det er ikke så mange år siden jeg selv spilte det (om igjen). Men fant ut at det var på tide og rydde litt før flytting..

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg vil gjerne ha sim town men må spørre mannen om det fungerer på PCen hans - og det får jeg ikke gjort før i morgen for nå sover han. Kan du holde av til i morgen, snille du?

Den er grei. Si ifra hvis jeg skal skrive ned "kravene" fra baksiden av spillet.

Jeg vil gjerne ha Sims-pakken.

Alle 5? Supert :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jatakk, gjerne. :)

Skal vi se.

"System requirements: 386-25 or faster: 8MB of Ram: Hard Drive with 1 MB of free space, 20 MB for full installation: Windows 3.1 and above (will work with Windows 95) : CDROM drive: Microsoft compatible. Mouse: Supports all Windows compatible video modes (including 16 color) : (VLB SVGA is recommended) : Supports all Windows compatible sound cards."

:)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Skal vi se.

"System requirements: 386-25 or faster: 8MB of Ram: Hard Drive with 1 MB of free space, 20 MB for full installation: Windows 3.1 and above (will work with Windows 95) : CDROM drive: Microsoft compatible. Mouse: Supports all Windows compatible video modes (including 16 color) : (VLB SVGA is recommended) : Supports all Windows compatible sound cards."

:)

Mannen tror dessverre ikke det vil fungere her. :( Beklager!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Kan henge meg på anbefalingen om Collie, men vær nøye på valg av oppdretter og linjer. Det er ikke å stikke under en stol at det finnes mentale brister innad i rasen. En god collie derimot er en enormt kjekk hund å ha! Så gå seriøst inn og møt hunder i flere settinger og se hvordan de tar ting, eventuelt om de har en MH så er jo den fin å få sett om de har filmet den f.eks. 
    • Tiden flyr og lille bebbisen blir snart året. 😱 Hun er fremdeles kanskje 6mnd i sitt eget hode da. 😂 Dagens agenda så slik ut 😴 etter å ha trent litt på fokus med bestekompis whippeten Leo som distraksjon, og så gått ett spor i nytt terreng etter en god times pause i bilen. 😁    Tidligere i mars når vi passet på ett lite småbruk. Fant en fin foss!   et par fra den lille uka vi hadde snø her sørvest. 😂
    • Life's a beach, og når det er kaldt og surt og blåser, så har vi den for oss selv, så det var ikke så ille, men det var ikke så vel heller, for Ede har ikke store radiusen (0-2m) eller masse interesse for å utforske omgivelsene selvstendig, så aktivitet begrenser seg mest til mutterns fremdriftstempo og kastearm. Det som er dårlig med det er det samme som er bra med det. Borrelås klengete er dog veldig å foretrekke over selvstendig på vift i sin egen verden. Bonus for egen helse å måtte løpe litt og være mer aktiv for å gi Ede mer av aktiviteten han trenger.  Virkelig ikke så mye å melde fra en stadig mer rutinepreget hverdag sammen. This is it nå, liksom.  Ede har begynt gå på turbusser helt selvstendig, flink opp trappen og går rett til plassen sin på midten. Trenger finne en smart måte å trene på å rygge i vinkel, for å komme inn mellom seter. Mestrer vi ikke det, så må vi stå over en buss om det er barnevogner og bagasje på den plassen der.  Å gå ned trappene på tur ut av bussen ligger lenger frem i tid. Han har gått ned bare sju trappetrinn i sitt liv så langt, og de var av normal bratthet. De tre veldig bratte trinnene på turbussen vil han fortsatt bæres ned. Nærmer seg antakelig 150 kg valpevekt nå, slik det føles i armene mine. Trenger derfor begynne lære gå de tre bratte trappetrinnene ned på egenhånd også, ellers vil han finne veien ned der på den harde måten, fordi jeg er evig optimist og vil at some point overvurdere min egen evne til å bære ham ned der. Seriøst, han begynner bli tung å bære i armene. Fordi jeg er idiot har vi KUN løftet med hodet til høyre side, hele livet, og dermed mesteparten av vekten hans på den svakeste armen min. Å snu for å bære motsatt vei er et alvorlig avvik i prosedyre som må rapporteres og meldes og klages på og ankes i flere runder før vi etter en lang godkjenningsprosess kan vurdere prøve på den måten.  Å bli bært på såkalt påssarygg (trønder, sjø) har vi begynt få litt dreisen på. Ede synes det var skummelt i starten, men har begynt like å leke ryggsekk nå. Aberet er at jeg har utnyttet jukkeangrep bakfra for å shape det inn. Usikker på om han tør gjøre det der foran et publikum på bussen. Han er jo i den alderen. Å vise affeksjon for foreldre er veldig pinlig. Mulig han heller vil reise med buss til evig tid enn å ta den flausen der for å komme seg ned trappen.  Vi får se. Det finnes antakelig en viss mengde NomNoms som i bunnen av den trappen der vil vekke den nødvendige motivasjonen til å klare komme seg ned de trappetrinnene selvstendig i en fei. 
    • Dette handler mer om uenighet. Jeg håper du sier nei til dette. Om du hadde visst at hunden skulle brukes til å produsere blandingskull hadde du ikke skrevet under. 
×
×
  • Opprett ny...