Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Mamma skal flytte nærmere sivilisasjonen og skal da selge sitt landlige hus i eidsberg.

Adr: Grøterudveien 55 Eidsberg
Enebolig m/3 sov 5,5 mål tomt, ”midt i skogen” Uthus m/to små bokser Ypperlig for hundehold eller husdyr!
Huset er nymalt nå i fjor sommer.
Legges ut offentlig nå snart, men nå får jo dere en gylden sjanse til å dra å se det før
1001_43729647351_8033_n.jpg
1001_43729652351_8190_n.jpg
263016_10150227359567352_1561885_n.jpg
"Farmen" om vinteren
182629_498184632351_7336454_n.jpg
ved fra egen skog
68089_440568047351_1732526_n.jpg
Interessert? Ta kontakt: Anette Nordskogen Mob 90 95 07 15
Eller send meg en PM
  • Like 4
Skrevet

Det er også en liten eng der, som dere ser litt av på bildet av veden, blir den klippet helt ned kan man jo ha en liten AG bane, mamma gjerdet den inn en gang og passet hester

  • Like 1
Skrevet

her er mailen til mamma: [email protected]

og hvis dere vil ha kontakt med henne via Facebook så søk henne opp: Anette Nordskogen

Da får dere akkurat de svarene dere trenger, har ikke vært der på en stund, men jeg vet at stue og kjøkken er pusset opp. hun driver å shiner opp badet, det eneste som trengs å gjøres er å bytte vinduer, men ikke med en gang siden de er ny malte i fjor sommer, som faktisk samboern min gjorde

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Australian shepherd = aussie, er en amerikansk rase. Blir ikke inkludert i de australske gjeterhundene. @indie; om du er interessert så arrangerer klubben for australske gjeterhunder (ANG) rallykonkurranse i pinsen, på Galterud. Der dukker det opp cattledogs og kelpie iaf
    • Kromfohrlander er vell mere terrier. Er dem enkle hunder? Kooiker er vell en spaniel. Må dem da brukes til jakt?
    • Er det noen som har kjennskap til dem? Virker de som all right hunder med bra gemytt? Noen issus på dem? . Er de to rasene ganske like? Er dem litt som poteten som kan brukes til alt?
    • Med ausse, mener du da australsk gjeterhund? I Norge finner vi australsk kelpie, working kelpie, australsk gjeterhund og australsk cattledog. I tillegg er australsk gjeterhund delt i show- og arbeidslinjer. Alle er gjeterhunder med litt forskjellig opprinnelse og bruksområder. Den beste måten å finne informasjon om en rase på er å sjekke raseklubben i hjemlandet dens.  Begge kelpierasene vil jeg si er en del mer energisk og både fysisk og mentalt mer krevende enn australsk gjeterhund. Working kelpie mer enn australsk kelpie. Australsk gjeterhund er mildere og mer brukt som familiehund, men krever fortsatt en del aktivisering.
    • Ja og nei. De har medfødte instinkter, men de lærer masse kommunikasjon de første 8-10 ukene i valpekassa med mor og søsken. Etter det er det også viktig med sosialisering med voksne, trygge hunder som viser dem hva som er normal oppførsel.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...