Gå til innhold
Hundesonen.no

Action og Minion på lekedate


Taz
 Share

Recommended Posts

Før jul var Minion og Action på lekedate sammen. :)
Bildene er som så, da kameraet lurte meg og viste alle bildene mørkere enn de var, så omtrent alle ble overeksponert. :(
I tillegg satt jeg med 70-200 linse og hunder som ikke ville løpe langt nok bort. :P

Men noen bilder må man jo dele uansett. :)

IMG_8072_Minion_2_zpse4bb8141.jpg

IMG_7748_Action_zpsb75748bb.jpg

Hun er for nærme kamera. :P
IMG_7601_Action_zps967864a8.jpg

Action koser seg ^^

IMG_7596_Action_zpsb3921b7c.jpg

IMG_7597_Action_zpsdc854e03.jpg

Minion syns det var tryggest å holde seg bak Action

IMG_7369_Minion_zps6fbf848c.jpg

Men de løp da litt sammen
IMG_7337_Minion_zps27b302b8.jpg

IMG_7473_Minion_zpse93d2a62.jpg

To be continued..

  • Like 5
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Flotte bilder! Skjønner ikke hva du snakker om at de liksom ikke skulle være noe tess :P Nydelige hunder! Det ser ut som de koser seg bra sammen. :)

Det tok en stund før jeg skjønte at du mente bildene. :lol: Jeg trodde du mente hundene. :P

Du mente bildene, ikke sant? :P

De koste seg sammen, men Minion vekslet mellom å syns Action var gøy og litt skummel. :P

IMG_7634_Minion_2_zps1b51aaf9.jpg

Fortell meg.. Er det en Malle eller en ulv? :lol:

Hun skulle ha tak i akkurat den pinnen. :P

IMG_7432_Action_zps4ae5cd30.jpg

Fantastisk bilder. The hunter and the hunted :)

Minion fikk litt småangst når Action løp etter henne. :lol:

Takk. :ahappy:

Så fine bilder :D

Action er klar for ny tur når som helst :ahappy:

Takk, har flere løpebilder av Action hvis du vil ha eller se. :ahappy:

Vi er også med på tur når som helst. :ahappy: Minion blir sikkert varmere i trøya også hvis hun omgår Action litt mer. :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Skjønner jeg godt, ser ut som om det er like før det bikker over fra lek til jakt hos mallen. Dobere leker på samme måte, "byttet" løper etterhvert for livet. *ler*

Angsten til Minion var mest over at Action var jo like rask som henne. :P Hun er vandt til å løpe med Kiwi og være raskest.

Action var flink, og løp henne ned bare 1 gang som jeg kan huske. :P

Men jeg skjønner hva du mener, Minion stoppet opp noen ganger når hun syns det ble litt mye, og foretrakk å løpe etter Action. :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Min første.. er noe som hører med i en dagbok, og i dag er det Edes første diare som er tema -_- Stakkars gutt. Han har vært så snill og god gutt så lenge nå, han fortjener ikke det der. Så snill og god at han valgte gå på badet og ha diare der mens jeg sov. Like a sir.  For å alltid se på den lyse siden av ting, å slippe vaske sofa og tepper og sånt er gull. Dette kunne vært meget verre. 
    • Min første.. er noe som hører med i en dagbok, og i dag er det Edes første diare som er tema -_- Stakkars gutt. Han har vært så snill og god gutt så lenge nå, han fortjener ikke det der. Så snill og god at han valgte gå på badet og ha diare der mens jeg sov. Like a sir.  For å alltid se på den lyse siden av ting, å slippe vaske sofa og tepper og sånt er gull. Dette kunne vært meget verre. 
    • Jeg kan være med i klubben, med bruksrase hann på 8.5 mnd. ..men for tiden er min veldig snill og god gutt. Det vil antakelig endre seg snart. 
    • På mandag ble faktisk Shero hele 12 år gammel. Han mener at gamle hunder ikke trenger å høre mer enn de vil. Han har også, i tillegg til å bjeffe på alt, begynt å bjeffe på ingenting. Men fremdeles ung i sinnet og elsker å leke.
    • Spurte aldri etter tips jeg luftet frustrasjon 😅 han begynte just læringen når jeg skrev og det var bare starten av turen med en unghund😅 men ja han lærte fort på under en uke kanskje når jeg bare dreit litt i naboen og trente. Må legge til at han heller ikke har bodd her lenge da han er omplasseringshund så man må ikke bare tenke ting før man vet alt 😊 har trent flere hunder til og gå i bånd og det er imidlertid hva de lærer av og det var det som funket på han. Min gamle hund lærte ikke sånn men det er jo personlig 😊 setter pris på dere tar dere tid til og skrive så masse uansett da! Vist dere har tips til kattejaging tar jeg det i mot 😂 det er våres store prosjekt i livet 😂 prøver og rose han når han er rolig men med engang belønningen er borte er også hunden rett med katten 😅  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...