Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

I stedet for å lage mange korte tråder lager jeg helle en tråd hvor jeg kan samle bilder fra lekestundene Bris har med andre hunder :)

En av min beste venner har to ulvehunder, og i dag hadde hun med "minstemann" på besøk :) Han er 1 mnd yngre enn Bris og dobbelt så stor :P

Bjønn

20121211-IMG_1920.jpg

20121211-IMG_1926.jpg

20121211-IMG_1934.jpg

Setterstyle

20121211-IMG_1937.jpg

20121211-IMG_1954.jpg

20121211-IMG_1961.jpg

20121211-IMG_1962.jpg

20121211-IMG_1974.jpg

  • Like 3
  • Svar 53
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Schæferstyle Oooæææ Fineste Bris

Fine hunder Shiba Ristesetter Alle fire på ett bilde "Bror, du har så lang hale"

Kremt... Uhm.. Altså. du veit, jeg fikk jo ca 170 forslag, ikkesant? Det er ganske mye, så jeg ble ikke noe klokere... Så.. Uhm.. Hun heter fortsatt Shiba

Skrevet

Jeg synes fortsatt ikke at ulvehunden er den vakreste hunderasen, men den er jo SÅ herlig da. :wub: Håper at det blir IU på meg i fremtiden. :)

Herlige bilder!

  • Like 1
Skrevet

Så søtt med lekebilder :) Og jeg blir aldri helt fortrolig med hvor store IU er, enda jeg har møtt et par virker de så gigantiske på bilder, og denne er jo ikke engang voksen :P

Skrevet

Så fine bilder! Bris er jo så fin, den andre også! :) Så på bildene og tenkte at IUen ikke var sååå stor kanskje, også så jeg bilde av den sammen med Bris. Er jo en ponni jo! :P

Skrevet

Kremt... Uhm.. Altså. du veit, jeg fikk jo ca 170 forslag, ikkesant? Det er ganske mye, så jeg ble ikke noe klokere... Så.. Uhm.. Hun heter fortsatt Shiba :lol:

  • Like 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
    • Det er gull verdt ja å finne en gruppe, side eller lignende hvor man finner folk som har bra informasjon å dele. Så kan man sparre litt med ekte folk istedet for å måtte finne ut alt på egen hånd.  Kan ingenting om fugl dessverre, annet enn at det er fine (og litt krevende) dyr på sin egen måte. Veldig spennende da 😁
    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
    • Hunden min på 9 måneder har plutselig begynt å bjeffe og å stresse om natta. Jeg må ofte på do om natta og etter jeg er ferdig så bjeffer hunden på alt og alle. Bjeffer for seg selv og går urolig i huset. Er dette spøkelsesalderen? Tenåringsfase?
    • Shit, 17 år, det er virkelig en brukbar alder.    Kjipt når det blir sånn. Håper det går seg litt til igjen. ❤️ 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...